Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megnezetitek 10. het utan...

Ti megnezetitek 10. het utan mar vertesztbol a baba nemet, vagy kivarjatok az ultrahangot? Esetleg megvarjatok a szulest?

Figyelt kérdés

2019. márc. 30. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A magyar jogszabályok szerint ha hamarabb is csináltatod mega tesztet, az eredményt a 12. hét előtt egyébként sem közölhetik.

Mi amúgy kivártuk az UH-t, a 19. héten látszott először.

2019. márc. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kivartuk az UHt, 18.heten mondtak meg a nemet.
2019. márc. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 10.heten megcsinaltattuk a panorama tesztet, elso sorban nyilvan a baba egeszsege volt a fo kerdes. A 12.heten adjak ki az eredmenyeket, elobb nem kozolhetik a nemet. Nekunk jo volt ilyen hamar megtudni
2019. márc. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnézedheted, de nem adják az eredményt, csak az után , ami után már nem lehet abortusz.
2019. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nemetorszagban elunk, itt szerintem kiadnak. Amugy en nem szeretnem tudni a szulesig, csak kivancsi voltam, masok hogy vannak ezzel. Az elso gyerekemnel meg nem volt ilyen lehetoseg, de ha lett volna, en biztosan megcsinaltattam volna :D
2019. márc. 30. 11:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Szoval, 5-os, a kerdesem az lenne, hogy te megneztned/megnezeted-e?
2019. márc. 30. 11:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi nem csináltattunk vértesztet, csak sima kombinált volt a 12. héten, szerencsére nagyon jó eredménnyel :) A 19 héten gyönyörűen és egyértelműen látszódott, hogy kislány lesz a baba, nem akartuk sem előbb, sem később megtudni. Én nem bírnék a szülésig várni vele.
2019. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Németország nagy ország, nem sokat foglalkoznak egyénekkel, eggyel több vagy kevesebb a kutyát nem érdekli, így elképzelhető hogy kiadják.

De nem nézetném direktbe csak ezt, ha más miatt lenne vérvizsgálat és lenne ez az opció is akkor igen.

2019. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
12. héten egyértelműen megmondta a nemét uh-n a dokim.
2019. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!