Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szülésig munkanélkülin...

Aki szülésig munkanélkülin van/volt, az mennyi pénzt kapott 1hónapra?

Figyelt kérdés
mitől függ hogy mennyit kapunk?Vagy ez mindenkinek ugyanannyi?Köszönöm ha segítetek!(34h)
2010. júl. 5. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A munkanélküli (álláskeresési támogatás)összege mindenkinél más, ez attól függ, hogy előtte hány bejelentett napot dolgoztál (mennyi ideig kapod), és mennyi volt a béred (mennyit kapsz). Kb az átlagbéred 70%-a, de lehet hogy már 60%, nézz utána az AFSZ honlapján!
2010. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 90 napig 2500 ft-ot kaptam naponta, aztán 1250-et a a 90 nap lejárta után. A második, a segély az mindenkinek ugyanaz, fix összeg, csak az nem hogy ki meddig kapja, ez függ az addigi munkaviszonytól. Én egyébként munkanélküli alatt szültem, most gyeden vagyok, maradt még belőle, így a maradékot eltettem későbbre :)
2010. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm,de ez nem álláskeresési támogatás,hanem munkanélküli.Vagyis az több elvileg mint a másik,a rát,mert az 28000ft körül van,és a munkanélküli több,de nemtudom hogy mennyi.De lehet a rát nemugyanaza mint az álláskeresési..már nemtudom,belebonyolódtam..Azt tudom ha munkanélkülire nem leszek jogosult,akkor rát-ra mehetek,az tuti,de ez csak pénteken derül ki.
2010. júl. 5. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!