Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi (? ) fájdalom

Alhasi (? ) fájdalom

Figyelt kérdés
7 hetes kismama vagyok, első baba, különösebb panaszok nélkül. Ma viszont nagyon erős feszítő érzésem van alhasban, jobb oldalt alul különösképp, de nem tudom, hogy ott mi van tulajdonképp. Mit csináljak? Vagy ez nem extra dolog?
2010. júl. 5. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha görcsölsz, vagy vérzel, azonnal menj orvoshoz.
2010. júl. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, húzódnak, nőnek a szalagok, alkalmazkodik, felkészül a szervezeted a terhességre. Ha viszont vérzés, barnázás van, akkor tényleg azonnal orvos!
2010. júl. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, én nem rég teszteltem pozitívat, és én én is aggódom, mert nekem meg csak a bal oldalon fáj, de folyamatosan, szünet nélkül. Te voltál már UH-n? Ha igen mit láttak? Mert én voltam, de még nem láttak semmit, és a fájdalom miatt aggódok, hogy méhenkívüli. Remélem minden rendben lesz velünk.
2010. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez teljesen természetes! Én 9 hetesen szaladtam ezzel a fájdalommal az ügyeletre, de semmi gond nem volt. Annyit mondtak, hogy a méhszalagok feszülnek. Sok folyadék, és napi 3 Magne B6.

Az utolsó válaszolótól kérdezem, hogy hány hetes vagy? Én 4 hetesen voltam először, a fogantatástól 2 hétre. A doki percekig keresgélt, és nagynehezen megtalálta az 1,6mm-es pöttyöcskét (petezsák) :-) Két hétre rá már szívhang is volt, és 5,5mm volt a baba.

2010. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Végül is házidokinál is, nőgyógyászati ügyeleten is voltam, annyira fájt, de szerencsére semmi gond.

Székrekedésre is gyanakszom kicsit, nektek ahhoz valami jó bevált módszer?

2010. júl. 6. 07:30
 6/6 anonim ***** válasza:

szia

nekem is sokat volt ekkor tájt székrekedésem.Nekem csak a gyümölcsjoghurt segített, naponta olyan 2-3 megettem.Sok gyümölcsöt is eszem mind a mai napig, de a joghurt segített inkább.

2010. júl. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!