Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki június...

Van itt olyan, aki június 1-én volt az utolsó menstruációja és pozitívat tesztelt? Tünet lehetséges?

Figyelt kérdés
Június 1-én volt a menszeszem,szerintem jó időben lehettünk együtt(június 19-én),vasárnap viszont negatív volt a teszt. Ma már feszül a mellem.Még lehet kisbabám?Van már egy babám,Ő is a 20.nap körül fogant.Viszont 2hétre rá már pozitív volt a teszt. Lehet most később mutatja? De én érzem,h baba van.
2010. júl. 5. 17:04
 1/8 anonim válasza:
Szia! Nekem május 30-án volt az utolsó mensim, júni 29-én (2 nap késés) végre pozitívat teszteltem. Valószínűleg 14-15-én volt pém. Mértél reggeli hőt? Ha továbbra is fent van, jó jel. Nagyon drukkolok, írj, hogy mi van Veled!
2010. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia! Jaj de jó neked! :) GRATULÁLOK!

Nem mértem hőt,ebben a hónapban kezdtük csak a kistesó projectet. A mellem feszül. Neked van jeled?

Hosszú ciklusaim vannak,múlt hónapban is 42nap volt.

Úgy örülök Neked. Első baba?

2010. júl. 5. 22:01
 3/8 anonim válasza:

Szia! Köszi szépen! Igen, első baba, 3,5 fél éve (!)próbálkoztunk vele... Minden eredményünk rendben volt... Végre spontán teherbe estem, pont, mielőtt mentünk volna a Kaáliba.

Ha ilyen hosszúak a ciklusaid, simán belefér, hogy nem jelzi a teszt, biztos később is volt peteérésed. Mellfeszülés nagyon jó jel, nekem is van, egyébként időnként szédülök, émelygek és nagyon fáradékony vagyok + néha kicsit ingerültebb vagyok a kelleténél(mint ált. mensi előtt). Közben alhasi fájdalmam van, ugyanúgy, mint amikor meg akar jönni.

Továbbra is nagyon drukkolok Neked!

2010. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia! nekem is májús 30.-án volt az utosló menszeszem, júniús 28.-án pozitív lett a teszt, ugyan azok a tünetek mint az előttem szólónak megvannak, csak sajnos nekem még csak a petezsák látszódik az ultrahangon, remélem jövő hétre ez megváltozik. sok sikert!
2010. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sziasztok! Első válaszoló vagyok! Légyszi írjatok, hogy mi van Veletek!!! 20-án megyek első UH-ra, akkor már tutira látszania kell. :)
2010. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Szívből gratulálok nektek!

Sajnos megjött,de már el is múlt,úgyhogy ez a hónap lesz a miénk.

Jó egészséget és problémamentes babavárást kívánok!

2010. júl. 12. 22:10
 7/8 anonim válasza:
sziasztok! második válaszoló vagyok, úgye május 30.án volt meg utóljára tehát ma vagyok 6 hetes 1 napos, pénteken voltam ultrahangon és csak petezsák látszodott, vasárnap hajnalban vérezni kezdtem ezért az orvosom berendelt ma reggelre, szerencsére minden rendben, már látszodott a szikhólyag és a babuka is, 4mm-es! 2 és félnap ennyit számít!
2010. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! Első válaszoló vagyok. Ma voltam az első UH-n, 7 hetes és 2 napos a kicsi. Már 8 mm! :) Második válaszolónak boldog babavárást, kérdezőnek pedig kitartást és mielőbbi teherbeesést kívánok! ;)
2010. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!