Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok, kell aggódnom vagy nem?

Lányok, kell aggódnom vagy nem?

Figyelt kérdés
pár napja elöjöttek a jóslófájások. Ez normális? Olyan érzés mint mikor megjön, elég erös, ilyenkor nem bírom ki fájdalomcsillapító nélkül. Naponta 1x van ilyen, a fcs elmulasztja. Nem árt a kicsinek ez a napi rendszerességgel szedett görcsoldó? Ráadásul most a "világ végén" nyaralok, ahol kórház sincs ha baj lenne. Aggódnom kéne? 30 hetes vagyok. Bocsánat ha körülményesen írtam. Köszi a segítséget elöre is!
2010. júl. 5. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatom még nincs, de barátnőmnek is kb ilyenkor kezdtek jóslói lenni, s igencsak erősen. Mondta neki a doki, hogy bármikor szülhet. Hát fel is készült rá, hogy jóval előbb jön a baba, s erre még rá is húzott 1 hetet!

További boldog és nyugodt babavárást!

26 h km

2010. júl. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi,lehet hogy én értelmezem rosszul,de Te most napi szinten szedsz görcsoldót(gyógyszert),mert görcsöl a hasad!?Miért nem magnéziumot veszel be ilyenkor,mert az erre van...
2010. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen fcs-t szedsz?
2010. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem a terhesség elejétől görcsölt állandóan a hasam de anyira, hogy már törzsvendég voltam a sürgősségin mert féltettem a babámat. De mindig mondták, hogy nincs baj és írtak fel MAGNEROT tablettát amit szét kell rágni és gyorsabban hat. Ez is magnézium és nődoki írta fel.
2010. júl. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szedek magnéziumot nagyon régóta mielött teherbe estem volna, elötte is szedtem mert a vádlim nyújtózásnál mindig begörcsölt. Tehát annak a hiánya nem valószínü. Igen 5 napja napi szinten szedek görcsoldót mert magától nem múlik el, ezt a fájdalmat meg nehezen viselem. Flectort veszek be mert jó erös és egész nap tart a hatása. Más nem használ. Remélem tényleg nem fogok itt megszülni mert nincs a közelben kórház se.
2010. júl. 6. 09:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Flectort ne szedj mert nagyon erős. Hazajönni nem tudtok? Szerintem minél előbb doki kéne, hogy megnézzen. Utsó voltam. Most hogy vagy?
2010. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megint én csak visszaolvastam hol is vagy. Szerintem jönnötök kéne mert a görcsök hatására a méhszáj is nyílhat. Ugye ha beindul a szülés az is görcsökkel jár aztán nyílik a méhszáj. Nekem is szülés előtt görcsölt és mire beértem a kórházba 3 ujjnyi volt a méhszáj. Írj majd hogyan döntöttetek de gondolom ha van lehetőség hazajönni akkor a baba a fontos!
2010. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Flector az nem ártalmas a babára ? Nehogy baj legyen ! Vigyázz magadra ! Szerintem PIHENJ sokat + magnézium ja és esetleg ha még idáig nem akkor mostantól szuneteltesd a párodat szexuálisan. Nyaralás után pedig nézesd meg magadat a dokival. Szorítok hogy minden rendben legyen !
2010. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon kellene, hogy doki lásson, ha lehet minél hamarabb!

A jóslók azért nem tartanak napokig, és nem is olyan erősek, hogy szedj rá valamit.

Az erős görcsöktől nyílhat a méhszáj, és be is indulhat a szülés. Nem tudom, ezt a görcsoldót nem ismerem, de én a helyedben nem szedném. Esetleg a dokid nem tudnád felhívni?

Addig is próbálj meg nagyon sokat pihizni!

2010. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!