Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetesen már látsik a...

10 hetesen már látsik a hasam, nektek is látszott ilyenkor?

Figyelt kérdés

Reggel még csak alul gömbölyü picit de késöbb már eléggé látszik,mintha minden nap fel lennék puffadva.Más 10 hetes is van igy?Amugy örülök hogy látszik már:)

Tudom hogy még nem a Baba látszik..

Köszönöm!


2010. júl. 5. 18:35
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok 53 kg és 166cm.Köszi
2010. júl. 5. 18:37
 2/17 anonim ***** válasza:
Valószínü azért mert vékony vagy.. Én 12 hetes vagyok, és erősebb testalkat.. És még semmi sem látszik.
2010. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia! A második babámmal most vagyok 12 hetes. Már látszik rendesen, persze hozzátesz a puffadás is! Az első babával még 18 hetese is alig látszott valami, ahogy visszanéztem a képeket! Alkatfüggő szerintem! :-)

Boldog babavárást!

2010. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen és gratulálok Nektek!

Még irhattok válaszokat szívesen várom!

Köszi.

2010. júl. 5. 18:56
 5/17 anonim ***** válasza:
szia, en 170cm es 54 kilo voltam, es a hasam majdhogynem befele horpadt terhesseg elott. 10 hetesen semmi de semmi nem latszott. a 17ik het kornyeken kezdett moni a pocim, most 25+3hetes vagyok, es mindenki szerint kicsi a pocim, talan mert szeles a csipom es hatrafele nyulo a mehem, de on orulok egyreszt ennek mert konyyebben mozgok. most ugy 2 hete mar azert a vadigenek szamar is vilagos hogy kismama vagyok, de nem neznik ki velolem hogy ennyi idos, min.1 honappal kisebbenk gondoljak. hidd el nem baj az ha nem leszel elefant:)konnyebbb a mozgas. en eddig 4 kilot szedtem magamra osszesen.es a babval is minden rendben szepen no, nem kisebb a koranal:)
2010. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm és gratulálok neked is!

Én nem bánom ha már látszik,nagyon várjuk Őt,két évet vártunk rá.

2010. júl. 5. 19:15
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!172 cm és 55 kg vagyok.A 11. hétben járok és már látszódik,hogy kerekedik a pocim :)

Boldog babavárást!!!! :)

2010. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon látszott. Már akkor sem voltak kényelmesek a nadrágjaim, mikor megtudtam, hogy terhes vagyok. 12 hetesen már terhesnadrág kellett. Most, 24 hetesen pedig mindenki azt mondja, hogy ekkora pocakkal ment szülni :-))
2010. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első babámmal kb. a 17-18. héten kezdett el látszani hogy valaki lakik bent.Most megint várandós vagyok a második babánkkal,14. hetet betöltöttük és már mondják körülöttem hogy már látszik,de én még nem akarom elhinni.Betudom az előzőből megmaradt kicsi pocinak.

De ha nem akkor örülök csak én még nem "merem" magam beleélni hogy már ő látszik.

Sok boldogságot és boldog babavárást kívánok!

2010. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja, és 168 cm, 59kg-mal kezdtem.
2010. júl. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!