Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik számlára kapják a táppénz...

Akik számlára kapják a táppénzt azok melyik időpontban szokták kapni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem dátumhoz van kötve. A legelső táppénzt majd másfél hónapra kaptam meg és mivel kéthetente kapok táppénzes papírt az orvostól azóta már rendszeresen kb. 2-3 hetente utalják.
2010. júl. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem az első érdekel.hanem álltalában.hónap elején?!
2010. júl. 5. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Táppénzes papírt 2 hetente kapom a dokimtól, nálunk úgy működik (Bács -Kiskun megye), hogy a TB szerdán zárja az utalásokat, csütörtökön megy a bankba, és pénteken már a számlán van a pénz. Nekem ez pont úgy jön ki, hogy kedden kapom a dokitól a táppénzes papírt, viszem a TB-hez, és pénteken már a számlámon is van a pénz!
2010. júl. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod.Én eddíg postán kaptam,de most kb 1 hónapja kértam utalják inkább számlára és még nem jöt.Én havonta 1x adom le és kapom meg.eddíg hónap végén adtam le és olyan 18 körül kaptam meg.de most még ideáig semmi.szép lesz ha a számlára sem jön és a postás sem hozza.:):(
2010. júl. 6. 08:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is összevárok két papírt azaz egy havit,legutóbb jun 21-én adtam fel és 1-jén pénteken már rajta volt a pénz a számlámon.
2010. júl. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!