Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmennétek 18 hetesen Görögbe,...

Elmennétek 18 hetesen Görögbe,1 hétre úgy, hogy a busz csak oda egy teljes nap?

Figyelt kérdés
Augusztusba indulnánk, ma jött a hirtelen ötlet. Én nagyon szeretnék menni, párom nagyon félt, ő inkább nem menne. Én csak a hosszú úttól parázok, amúgy sem bírom a buszt rövid távra sem. Ti voltatok már ilyenen? Esetleg elmennétek a helyemben?
2010. júl. 5. 20:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én elmennék. De ha te eleve sem birod a buszt, akkor ne vágj bele.

Én voltam nem terhesen ilyen buszos úton, elég jól birom az ilyesmit, de ez tényleg fárasztó, főleg visszafelé.

17 hetesen vtltam autóval, ez csak 14 óra volt, simán kibírtam. De mondom, én birom...

2010. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
kocsival mennék, busszal nem.
2010. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. júl. 5. 20:22
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Busszal én sem mennék. Mi is voltunk, tudom milyen és akkor megfogadtam, hogy 12 óránál hosszabb busz utat soha többé nem vállalok be, pedig akkor még babát sem vártam.

Egyénfüggő, mert ott is volt kismama aki bevállaltam, de ha Te eleve nem bírod, akkor nem kockáztatnék.

2010. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Háát,az abuszozás sz@r ügy...ha van a buszon toalet,klima,nem vagyok nagyon rosszul a buszon,akkor elmennék.
2010. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is, igazából az utazási iroda "csak" 16 óra utat ír, de a párom már volt ugyanott ahova mennénk busszal, és ő mondta,h. van az 22 óra is. Amúgy ugyanerre az ajánlatra mehetnénk úgy is,ha mi kocsival mennénk? Hogy van ez? Akkor kevesebb lenne az utazás? LEvonnák a busz árát?
2010. júl. 5. 20:52
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szívem szerint mennék, mert egy jó ideig nem fogtok tudni kettesben menni sehová. Viszont a hosszú út kikészíthet, főleg a sok ülés, vizesedés. Én a helyetekbe valamilyen repülős utat keresnék, vagy autósat, a kényelmen nem szabad spórolni!
2010. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Semmi esetre nem mennék busszal. Kocsival talán.

Kocsival ugyanerre nem mehetnétek. De úgy igen, hogy keresel a neten szállást, kifizeted, és egyénileg megoldjátok az utat. Az is lehet, hogy ugyanott, ugyanabban az időben is találtok vmit.

2010. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam 2éve,(parália)de nem terhesen,26óra volt az út busszal...kegyetlen volt..soha nem mennék többet,ha fizetnének sem(mármint busszal)...de te tudod:)Mondjuk terhesen meg pláne nem mennék,mert mi van ha rosszul leszel,ugye ilyenkor van mikor 2percenként kell pisilni,visszatartani nemtudod,és nem is szabad terhesen...nálunk is volt a buszon wc,de nem lehetett használni,de volt 1-2ember aki használta...senkinek nemkívánom azt a bűzt,húgyszagot,egész úton...Ha kocsival tudnátok menni,akkor talán bevállalnám,de így tuti nem.A busz 4óránként áll meg kb,és nemfog miattad megállni amikor neked éppen kell.Ezt nem bántásból írom,de így van sajnos.És ugye a lábad is lóg,nemtudod felrakni sehova,és az azért nemjó ha 26órát lóg lefele...szerintem gondold meg jól!(34h)
2010. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én voltam 20 hetsen igaz repülővel, de mi hátizsákoztunk akkor, aludtunk kempingben, kompon, vagy akárhol. Busszal csak azért nem mennék, meert nem szertem, akkor inkább, vonattal, vagy kocsival.
2010. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!