Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nem szabad orrcseppet...

Tényleg nem szabad orrcseppet használni várandósan? A használatiban nincs benne! :o

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy bromo-t kell szednem attól meg bedugul az orrom. 7 hetes múltam. Mit szabad ilyenkor alkalmazni?
2010. júl. 6. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugy gondolom,hogy a mostani kismamák mindentöl félnek(nem bántásbol irom).Fogsz olyan hsz-et kapni,hogy veszélyes,nem szabad,de szerintem ez hülyeség.Én az elözö terhességemnékl szinte végig használtam orrcseppet és az ég világon semmi baja az immár 25hónapos lányomnak.Ugyhogy az én véleményem az hogy nyugodtan használhatsz orrcseppet ha nagyon nem kapsz levegöt.
2010. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!Én is úgy látom,hogy a sok infó amit meg tudunk szerezni inkább árt mint használ!
2010. júl. 6. 11:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok.Igen sajnos több infot kapunk,mint amit el tudunk raktározni és fel tudunk dolgozni.:(Persze megértem azokat is akiket is akik félnek pár dologtol,mert rossz tapasztalatuk volt.De nem hiszem hogy bárkinek baja lett volna CSAK az orrcsepp használatátol.
2010. júl. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly szültem és a terhesség alatt főleg az elején,nagyon megfáztam.Menj el a Patikába és kérj tengeri só oldatos orrcseppet!Mond meg a gyógyszerésznek,hogy babát vársz.A tengervizes nem számít gyógyszernek én is olyat kaptam
2010. júl. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem az orvosom, és Ő azt mondta NEM lehet!

Kérdezd meg te is a tiedet! Én Sterimart használtam ilyen esetben.

2010. júl. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!