Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen második gyerkőcnél...

17 hetesen második gyerkőcnél nagyon gáz a 21 mm-es cervix?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 11:59
 1/3 kriszta pocok ***** válasza:

Szia!

A c2100-es értékre gondolsz, ugye? Tehát a méhnyak 2 cm, és nyitva a külső méhszáj.

Nekem a 20-21 héttől ez az eredményem, és holnap töltöm a 31. hetet. A 29 hetes UH-on, már c2110 volt, remélem ezzel kihúzom a 36. hétig

Második gyermeknél valakinél hamarabb rövidül a méhnyak, de a méhszáj kinyílás nem jó. Én már lassan 13. hete szinte fekszem, kaptam gyszr-t, és sok magnéziumot szedek, így a doki szerint végig lehet csinálni a terhességet.

Pihenj sokat, ha tudsz, ne emelj, és szedjél magnéziumot.

(Magnerott tbl-ból napi 4 db-ot)

Mondjuk én keményedek is, azért kaptam gyszr-t is, illetve ezért kell feküdnöm sokat.Nekem is második gyermek:)

Vigyázz magadra,

30+6 hetes km.

2010. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom jol gondolom-e de ezt uh.on írták a papírodra?Mert nálunk 18hetes genetikán mérik mm-be a cervixet és a tiéd tényleg kevés:-(De orvos majd jobban tudja nálunk,esetleg a védőnő is elmondja:-)
2010. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

szerencsére teljesen zárva vagyok a 21 mm kifejezetten a méhnyakra vonatkozik. (c2000)

köszi nektek!

2010. júl. 6. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!