Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hülye kérdés, de mi a...

Lehet hülye kérdés, de mi a különbség a teás és a tejes pótcumi között?

Figyelt kérdés

Akkor most már az sem mindegy, hogy mikor milyennel itatom majd a babát?

Köszönöm

26 hetes kismami


2010. júl. 6. 13:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Teára semmi szüksége, folyadékpótlásként vizet kellene hogy kapjon. A tejesen a tápszert érted és az anyatejet? Ez a kettő mehet egy cumiból, vizesnek és teásnak rendszeresíts egy másikat, így nem kell elmosnod ha a tápszer után közvetlenül vizet kérne a pici.

Szerintem nincs ilyenfajta különbség a cumisüvegek közt, olyat használsz és azt töltesz bele amit te akarsz, ahogy a baba szereti.

2010. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nincs. Illetve annyi, hogy vegyél amilyet csak szeretnél, de használatkor majd ne keverd a cumikat, ugyanis pl a teás átveszi a tea ízét, színét-ami végülis nem egy égbekiáltó probléma, de egyszerűbb ha mindkét italnak külön van cumija.
2010. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Victory82 ***** válasza:
Szia!A tejes é a teás cuminál a lyukméret a különbség!A tejesé a legkisebb lyuk,úgy emlékszem,utána a teás és van főzelékes is!Egy ideig baba-boltban dolgoztam,úgy rémlik ez a helyes sorrend.Üdv.Viki.
2010. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hú, akkor van főzelékes is? Sejtettem, hogy valami a lyuk méretével lesz.

De akkor ezt annyira fontos betartani? És honnan tudom, hogy a megvásárolt cumisüvegeken milyen van?

Bocsánat a sok kérdésért!

2010. júl. 6. 14:34
 5/16 Victory82 ***** válasza:
Szia!A főzelékesnek szerintem nem sok értelme van,mert úgy is kis kanállal fogod neki adni szerintem és nem üvegből!Ha anyatejes lesz,akkor nem is kell a cumisüveg.Én legalábbis nem használtam,nekem 21 hónapig cicizett a kisfiam.Nálunk csak a teához kellett a cumisüveg,de én sima cumit használtam(Baby Bruin,azt hiszem)annál pedig nem volt csak egyféle lyukméret.Általában a cumi dobozán fel van tüntetve,hogy milyen(Tejes,teás stb.).A Baby Novánál és a Nuknál így volt régebben.Különben úgy is meglátod,hogy melyikből hogy jön a folyadék!Ha tudok még segíteni írjál nyugodtan!Viki.
2010. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy ... csak azért kérdeztem, mert nem külön vettünk cumisüveget, hanem a sterilizálóhoz volt 4, így azon semmi jelzés nincs, hogy most milyen is a cumifej.


A főzelékben igazad van, azt nem hiszem, hogy üvegből adnám majd neki! :)

2010. júl. 6. 15:04
 7/16 Victory82 ***** válasza:
Szia!Milyen márkájú a sterilizáló és az üvegek?Én is eldöntöttem,hogy majd az én kisfiam is fogszabályzós cumit fog használni a teázáshoz,ehhez képest úgy köpte ki,hogy öröm volt nézni!A Baby Bruin cumit szívesen ajánlom neked,ha esetleg ilyen gondod lesz,hogy nem kell a fogszabályzós.Szilikonos,sokáig bírja a strapát és nálunk kb.90 Ft-ba kerül.A cumisüvegje is szuper,tartós,van 4 féle színben,fogókás és fogóka nélküli,az ára kb.600Ft.Nálunk ez volt a kedvenc!Viki.
2010. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Aventos

...

ezek az árak nagyon jól hangzanak! :D

Rá is keresek gyorsan! :)

Köszi, puszi

2010. júl. 6. 15:37
 9/16 Victory82 ***** válasza:
Szia!Nagyon szívesen,máskor is:)Az Avent az egyik legdrágább,szerintem!Amit én mondtam,azt meg tudod venni minden normális gyógyszertárban,a cumit esetleg 100Ft-osban is!Majd írjál,hogy találtál-e valamit,jó?Azt el is felejtettem,hogy a popsitörlő és a kozmetikum is szuper,hypoallergén,már az elejétől használhatod!Puszi:Viki.
2010. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Victory82 ***** válasza:
Szia!Este jövök,majd írjál,ha van kedved!Viki
2010. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!