Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Körülbelül 47nap van még a...

Körülbelül 47nap van még a kiírt időpontig. Sok idő ez még?

Figyelt kérdés
Gyakran van bűntudatom,mert nehezen viselem a terhességet.Első babám.Eleinte minden szép és jó volt,de most a vége fele már csak kínlódok,kivagyok idegileg,hisztériás rohamok jönnek rám.Más is van így ezzel?32hetes km
2010. júl. 6. 16:34
 1/4 kriszta pocok ***** válasza:

Szia!

Én most töltöm a 31. hetet, és nekem még 5 hetet kell kihúznom, mert veszélyeztetett pocakos vagyok. Sokat keményedek, illetve a 20. héttől nyitva a külső méhszájam, és most már kezd a középső is nyílni.

Én szószerint vágom a centit, mert nehéz nem csináln semmit, főleg nekem, aki egy örökmozgó nőszemély. De erőt add, mikor manó mocorog, rúgdos, és tudom, hogy hamar elmegy ez az öt hét, nekem így szép ez az egész, csak nehezebb mint az első terhességem.

Nincs sok hátra, probáld elfoglalni magad, főleg ha nem kell feküdnöd, kímélő életmódot élned. Menj császkálni, barátokkal találkozzál, és akkor hamar repül az idő.

szia

30+6 hetes km.

2010. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Én is veszélyeztetett terhes vagyok,egész nap feküdnöm kell,ami persze nem igazán megy.De az orvos azt mondta,ha nem tartom be koraszülés lesz a vége.Nekem is nyitva van a külső méhszájam 26hetes "korom" óta.Egész nap szinte egyedül vagyok,nem bírom a semmittevést,de nem kockáztatom a babámat.Első babucimat várom.32hetes km

2010. júl. 6. 17:26
 3/4 kriszta pocok ***** válasza:

Szia!

Hát akkor neked se könnyű. Nekem most pénteken lesz már 13. hete, hogy fekszem szinte. Az elején én is elpityeredtem, de nincs más választásom, így kell végig csinálni ezt a terhességet. Nekem annyival jobb, hogy itt a nagylányom (9 éves), páromnak kötetlen a munkája, néha itthon van, néha csak este jön, és jön anyum minden nap segíteni nekem, bevásárolni, mosni, takarítani.

A dokim azt mondta, hogy töltsük be a 36. hetet, és jöhet manó. UH szerint 2 héttel nagyobb is a koránál, de ez nem baj, ha előbb jönne. Jövő hét pénteken megyek dokihoz, remélem minden változatlan.

Mikorra vagy kiírva? Van segítséged?

2010. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Augusztus 22-re vagyok kiírva,de egy héttel kisebb a terhességem,így augusztus 29.Segítségem nem mindig van,a párom sokszor nincs itthon,dolgozik,anyukám is szintén dolgozik.Jó lenne,ha én is legalább a 36.hétig kihúznám legalább.Nagyon sokat idegeskedek mostanában,pedig tudom,hogy nem kellene.Pipolphent szedek,de még az se tud lenyugtatni teljesen.Nagyon nehezen viselem a terhességet,nem tudom miért.Talán azért mert túl aggódós vagyok.Ma is csak egyszer-kétszer mozdult meg a babám.Na ilyenkor nagyon haragszok rá.Mindig attól félek,hogy valami baja van.

2010. júl. 6. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!