Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányinger, émelygés volt...

Hányinger, émelygés volt nálad, hogy visszajött a 12. hét után? Normális ez?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a 16 hétig nem hánytam csak émelyegtem. 16 hétben sikerült hánynom! De itt már olvastam olyat hogy a 38 hétben is hányt a kismama! Ughyogy nem törvényszerű sajna hogy akkor elmúlik:(!

Jobbulást, és jó babavárást

25 hetes pocis

2010. júl. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kriszta pocok ***** válasza:

Szia!

Én holnap töltöm a 31. hetet, és ma egésznap émelyegtem, hányingerem volt. Az is lehet, hogy az időjárás, frontok, de az is, hogy ahogy jön fel a gyomor, amiatt van.

30+6 hetes km.

2010. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 14. héten elmúlt, aztán egyszer visszajött. Én se tudtam hányni, csak 1-2-szer.
2010. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

védőnőm szerint ez nem normális és nem hagy békén, hogy menjek el a dokihoz és kérjek laborvizsgálatot.

komolyan mondom ez a nő...

2010. júl. 6. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a 12. hétig hánytam napi 4-5x, majd kb 1 hét szünet után visszajött és el is tartott a 16-17. hétig.
2010. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én a 18. hétig émelyegtem és hánytam.aztán elmúlt.
2010. júl. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 16+3 és eddig minden este hányingerem volt és minimum egyszer hánytam is. Összesen 4 nap maradt ki. Akkor mindig azt hittem, hogy vége a hányós időszaknak, de nem. Már én is nagyon szeretném, ha jobban lennék.
2010. júl. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2010. júl. 7. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!