Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Irnátok véleményeket erről a...

Irnátok véleményeket erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés

Van-e valakinek ilyen, vagy esetleg tervezi, hogy vesz?

[link]


2010. júl. 6. 19:19
 1/10 A kérdező kommentje:
A lap aljáig görgetve,megnézhetitek a színválasztékot is.
2010. júl. 6. 19:21
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Különleges, igaz nem ismerem. Tetszik, egyébként!

A fekete-fehér nagyon elegáns, de azok tetszenek nagyon, ami egyszín, és mintás anyaggal van dekorálva!

Boldog babavárást! :-)

2010. júl. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, de csak, ha kocsiként használják. Úgy, hogy a hordozót teszik rá és azzal sétáltatják a babát órákon keresztül, nem! Jók a színek is, főleg a mintás anyagokkal kombináltak tetszenek.
2010. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó kocsi. Valaki tett már fel hasonló kocsiról képet: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-.. Olvasgasd el a válaszokat, ha van kedved.
2010. júl. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt is megírhatjátok ha esetleg nektek hasonló a babakocsitok,és mennyire vagytok megelégedve vele.Nekem városba kell majd használnom és itt macskakö is van,télen pedig elég sok hó.Autónk az jó nagy ugyhogy a méret nem számít.
2010. júl. 6. 20:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon hasonlót találtam, és ilyet tervezek venni.

Szerintem szép, kényelmes és praktikus!

Én is egyet értek avval hogy hordozóban sétáltatni a babát nem jó, de ha rövid időre használjuk csak (pl kocsiból ki és vásárlás- majd kocsival haza-)arra nagyon jó!

[link]

2010. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nagyon jónak tűnik.Én is úgy vagyok vele, hogy legyen jó masszív, nálunk se valami jók az utak...

Amúgy ezt kint vennéd meg, vagy kintről rendelnéd?Vagy itthon is lehet kapni?Mennyibe kerül?

Ja és én vagyok az a kérdező, akinek a kérdését belinkelte az egyik válaszoló.És még Lulókától kérdeztem ott valamit, szóval ha nem nagy gond, akkor remélem válaszol:)

2010. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát rákerestem német oldalakon. mi németországban élünk és nem rég rendeltük meg a babakocsit, gondoltam rákeresek. Ami nekem elsöre fura. nincs márka írva. semmi márka.

megpróbáltam az adatok alapján rákeresni de semmi. nem ír súlyt sem, ami szerintem nagyon fontos.


hasonlót vettünk keress rá. Teutonia márka Lambda típus. ez az egyik legjobb márka. ha ilyen kombi babakocsit veszel gondolnod kell arra hogy jó minöségü legyen, hogy ne kelljen egy év után kidobnod.


a kerekek nekünk is ilyen, mert itt nem kell rossz utakon menni de egyszerü a járdaszegélyen le fel menni.


mindenképpen ki kell próbálnotok mielött megveszitek.

2010. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mi is szintén Németországban élünk,és nekem is az a furi, hogy miért nincs rá márka elnevezés írva.Egyébként amit találtatok, nagyon hasónlítanak erre a típusra.Megvenni csak úgy szeretném ha látom is.
2010. júl. 6. 22:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a Bergon-hoz hasonló babakocsik modern változata.Azért nem írnak súlyt,mert dögnehéz.10 kiló biztos van.Igaz van hozzá hordozó és formatervezettebb mint régi társai,de ha tömegközlekedsz is ne ezt válaszd.
2010. júl. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!