Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen ujjbegynyire nyitott...

6 hetesen ujjbegynyire nyitott méhszáj nagyon gáz? Ez már a vetélés jele?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt este pecsételtem,utána semmi,majd tegnap este és éjjel megint, ma reggel màr csak barnázás. Orvos ma vizsgált,nem mondta,h nyitott a méhszáj,most láttam ahogy újraolvastam a leletem...
2019. máj. 27. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mondta mi ez,mire számíts? A babának volt szívhangja?
2019. máj. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem mondta. Csak annyit,hogy szigorú ágynyugalom és egy hét múlva kontroll. Plusz a vérzésre írt fel vérzésgátlót, ès emelte a progeszteron adagomat.

Ha mondja ezt a méhszaj-dolgot,rákérdezek,de csak a papírra írta rá, amit itthon olvastam el alaposabban...

Baba egyelőre nem látszik,csak a petezsák, ennek alapján 1 héttel fiatalabb a terhesség - ami az előző gyerekeimnél is ugyanígy volt és a àtlagnál csak 1-2 héttel később látszott baba, szívhang.

2019. máj. 27. 13:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Hanyadik gyerek? A tobbediknel eleve lehet nyitottabb a mehszaj.
2019. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
negyedik lenne, viszont 3 gyerek után volt 3 vetélés, azoknál a terhessegeknél mindig zárt méhszájat írtak a papírokra... (Habár a legutóbbi 13+4 hetesen volt 5 hónapja és őt tulajdonképpen megszültem... Lehet amiatt maradt kicsit nyitottabb?)
2019. máj. 27. 16:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Tobbedik gyereknel tudtommal normalis, ha nyitottabb marad, akkor is, ha elozo gyerek(ek)nel zart volt. Ajanlom a Mindent a termeszetes szulesrol facebook-csoportot, en ott olvastam egy szulesznotol, hogy normalis.
2019. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugodtam.
2019. máj. 27. 20:57
 7/9 A kérdező kommentje:

Update, ha valaki esetleg olvasná: az ujjbegynyire nyitott méhszájat szakrendelőben állapították meg. 2 nap múlva mentem saját dokimhoz magánba és nagyot nézett, amikor mondtam neki, miközben ő teljesen zártnak érezte, sőt, azóta már vagy 3-szor voltam nála, minden alkalommal zárt volt.

Ja, és egy hétre rá a baba is látszott, azóta már 11 hetes.

2019. júl. 7. 09:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Vissza tud zarodni, ezert nincs ertelme nezni, egyik nap meg ilyen, masik nap mar olyan, meg szules kozben is vissza tud fordulni (velem es masokkal is megtortent), szoval egyaltalan nem csoda, hogy masik alkalommal megint zart volt.
2019. júl. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hmm, ez érdekes. Köszi az infót!
2019. júl. 8. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!