Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam terheléses...

Tegnap voltam terheléses cukorvizsgálaton. Megnéznétek, nem túl magas az eredményem?

Figyelt kérdés

Éhgyomri:4 mmol/l

120 perces:7.5 mmol/l


2010. júl. 8. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sajna el kell szomorítsalak, két óra elteltével már vissza kellene állnia a kiindulásközeli értékre.
2010. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ideális!ugytudom 8-ig jó.:)
2010. júl. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Lehet tévedtem az előbb, 2 óra elteltével a 7,8-at nem haladhatja meg és neked nem is haladja meg.

[link]

mindenesetre szurkolok neked! :)

2010. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm és a linket is:-). amúgy ma megyek dokihoz és félek egy kicsit
2010. júl. 8. 11:17
 5/14 anonim ***** válasza:
Megnéztem a tól-ig mértéket. 120 perc után:6-7.6 ig jó!
2010. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

16 héten cukros lötty után 2 órás: 7,4

26. héten 2 órás: 7,9

Mivel 7,8 volta határ 200 garmmos CH diétán voltam szülésig.

(Lányom 4 kilőval születt én csak 12 kg-ot híztam.)

2010. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is a határon vagy, de amúgy sokan mondják, hogy nem is bánják, hogy diétán vannak, mert így legalább nem híznak annyit és egészségesen is esznek. Nekem jó volt a cukrom 6.6 és mai napig rengeteg édességet eszek, szóval ha nekem magas lett volna és diétáznom kellene, akkor tuti megállnám, és nem ennék ennyi édességet. Ne keseredj el lehet te jársz jobban:)
2010. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

utoló előtti

A fiamal 18 kilót híztam 10 éve, ő majdnem 4és fél kiós lett akkor nem votam cukorbereg.

Viszont ez a terhességi cukorbetegség kicsit átformálta táplálkozással kapcsolatos gonodlkodásomat, ehhez hozzájon a rizikófaktor, hogy későbbiekben könnyebben alakul ki öregkori cukorbetgség.

Nagymamám cukorbeteg volt, apukám is az, szóval, ezt ea egészet egy intő jelnek fogtam/fogom fel.

2010. júl. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kriszta pocok ***** válasza:

Szia!

Nekem 6,8-ra azt mondta a dok, hogy határeset, de jó, mert 7,8 a határ, de figyeljek oda.

szia

31 hetes km.

2010. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én pont ma voltam a dokimnál a eredményemmel. Nekem a 120perces eredményem 7.8 lett. Ez a felső határ. És mivel anyukám cukorbeteg így a dokim továbbküldött a cukorgondozóba:-( Biztos hogy diétát fog javasolni, amit egyáltalán nem bánok, de az orvoshoz mászkálásból már elegem van. Mindig azt mondják pihenjek, feküdjek minél többet, de állandóan vizsgálatokra kell járkálnom.
2010. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!