Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus végi haza hozos...

Augusztus végi haza hozos szett. Jó lesz így?

Figyelt kérdés
2 szettet raktam össze. az egyik rövid body, rugi a másik hosszú. Meg zokni sapka. Kocsival hozzuk majd haza. Úgy gondoltam, hogy majd bekészítem és attól függően, hogy milyen idő lesz, apuka megfogja az egyiket mikor jön értünk.
2019. jún. 17. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Még most kezdtük a nyarat, nem lehet tudni milyen idő lesz, meg egyáltalán mikor érkezik a baba. Aug. közepén és szept. elején is lehet hűvös, mikor felnőtt is magára vesz egy kardigánt, vagy kánikula. Készíts majd több mindent, és meglátjátok mi szükséges.
2019. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Augusztus végén született a babám. Egyik nap 18 fok szél és szakadó eső volt, másik nap 33 fok. Minek rakod össze ennyivel előbb? Akkor is ráértek megbeszélni telón reggel hogy mit hozzon be, amelyik nap hazamész....
2019. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 2 hét múlva szülök, de én nem állítottam össze külön szetteket. Egy szettem van, amit lehet rétegezni. Rövid ujjú body, kisnadrág, zokni, sapka, vékony kiskabát, takaró. Ha ilyen meleg lesz mikor szülök akkor csak a bodyban hozzuk haza és betakarom egy textilpelussal.
2019. jún. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én amikor szültem nem készültem szettel. Reggel amikor indulás a volt a férjem megbeszéltük, hogy milyen ruhát hozzon be, és kész. Mivel előre úgyse lehet tudni, hogy milyen idő lesz.
2019. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fiatallányka ***** válasza:

Nekem május végén született a fiam. Nálam elve össze volt készítve "több szett" is egy táskában. Rövid, hosszú, vékony, vastag.

Vacak idő volt mikor hazajöttünk így a hosszú, vastagabb cuccok nyertek.

A többit pedig hazahoztuk a táskában ennyi. 😁

2019. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó nekem augusztus közepén jönnek a kisfiaim szintén így pakoltam nekik. Vékony kis takarót biztoság kedvéért még csomagoltam oda. Apának csak meg kelljen mondani melyik színű táskát hozza imádom, de tudom h úgysem szeretne nekiállni ruhákat keresgetni a szekrényekből :D
2019. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 Igen. Én is így vagyok vele. El nem tudom képzelni hogy ő nekiálljon válogatni. 😂
2019. jún. 19. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!