Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesen...

Veszélyeztetett terhesen lehet szeretkezni?

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja el vagyok tiltva a munkától, nem enged vissza a doki, ráadásul mindig ágynyugalmat mond. Persze nem fekszek egész nap, hanem csinálom a dolgomat, sétálni megyek stb, vigyázok közben, hogy ne erőltessem meg magam, tehát ha érzem, hogy most nem jó, akkor pihi, akárhol is vagyok.

Viszont ezalatt az idő alatt nem szeretkeztünk párommal. És már nagyon hiányzik! Éjszakánként mindig erotikus álmaim vannak, és egyre nehezebb.

Magával a terhességgel minden rendben van azóta, zárt méhszáj, jól fejlődik a baba,stb.

Ha szeretkezünk, esetleg bajt okozunk? Kérlek adjatok tanácsot, mert a dokinál mindig elfelejtem megkérdezni :-)


2008. nov. 13. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
az attól függ mi az oka, hogy veszélyztetve vagy. elvileg a veszélyeztetett terheség esetén házaséleti tilalom van, de ha zárt a méhszáj akkor nincs gond. én azért a helyedben felhívnám az orvost, és tőle is megerősítést kérnék. üdv. 6.5 hetes kismami
2008. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 5-6 hetesen véreztem és én utána szüneteltettem a házas életett a biztonság kedvéért 25 hetes kismami
2008. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
9. héten volt vérzésem, majdnem elment a baba, mert nem tapadt meg a méhlepény. Sokheti gyógyszeres kúra, és rendbe jött. Most a 18. héten vagyunk, mindjárt 19.
2008. nov. 13. 12:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is veszélyezetett terhes voltam, de ugyanúgy mint te azért nem feküdtem állandóan. 5 hetesen véreztem be, gyógyszeres kezelést kaptam a 18. hétig. A családi életet viszont szüneteltettük. A dokim azt mondta 2o. héten,hogy megpróbálhatjuk, de nem ment, kórházba kerültem méhösszehúzodások miatt. Én azt tanácsolom, hogy ne szeretkezzetek. Elhiszem, hogy nem könnyű, de hidd el ki lehet bírni és megéri kivárni. A szeretet és szerelem kimutatásához nem kell feltétlenül ágyba bújni. Jó babavárást, kitartást és türelmet neked is párodnak is. 37 hetes kismama
2008. nov. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 13. héten volt bevérzésem, félig levált a méhlepény, én is gyógyszereket kaptam, de engem csak négy hétig rendelt ágynyugalomra a doki. Szerintem ez is elég volt, mert a 18. héten voltunk kontrollon, ahol már mindent tökéletesen rendben talált, a bevérzés teljesen felszívódott és a méhlepény visszatapadt, azt mondta, hogy élhetem az életemet, ha érzem, hogy fáradok, akkor lassítsak, lehetőség szerint ne erőltessem meg magam, ne emeljek, stb. Még dolgozni is visszamehettem, pedig álló, járkáló munkám volt, nem sokat ültem egy nap. Odafigyeltem magamra, semmi baj nem volt ezután. A szextől is csak arra a négy hétre voltam eltiltva. Most a 38. hétben vagyok és még mindig semmi gond (lekopogom). Megértem, hogy nehéz, utólag visszatekintve nagyon-nagyon hosszú volt ez a terhesség, nem tudom, hogy bírtam volna ki épp ésszel ennyi ideig szeretkezés, munka és minden egyéb mozgás nélkül a négy fal közé zárva... Természetesen kibírtam volna, ha orvosilag indokolt és ezt tanácsolják, mert a babáért mindent, de én azt javaslom, hogy nézesd meg magad ismét a dokival, hogyan alakultak a dolgok és kérd ki erről a véleményét.
2008. nov. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy akkor nem lehet.
2008. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Tisztáznod kellett volna a dokidal, hogy a szeretkezés vagy az orgazmus tiltott-e.

Behatolás nélkül illetve orálisan is lehet örömet szerezni egymásnak.


Én 9 hetesen szeretkezés után észleltem nagyon minimális vérzést, egy két csepp. A doki 5 mm.-es vérömlenyt talált, szóltam, hogy a párommal szeretkeztünk és azután véreztem. A doki mondta, hogy szüneteltessük a dolgot egy ideig.

Addig-addig szüneteltetük a dolgot, hogy már 26 hetes vagyok és azóta nem szeretkeztünk csak orálisan szereztünk egymásnak örömet. Természetesen próbáltunk úgy együtt lenni mint régen, de bennünk volt a félelem és nem volt valami jó érzés, így tehát hagyuk.

De ha megszületik a baba és már én is és a párom is készenállunk rá akkor ... :D

Szóval én megértem, hogy híányzik neked!

Nekünk is nagyon híányzik.De féltsük a babánkat.

Ki lehet bírni nehezen, a babuciért!

Mi még a jobbik eset vagyunk! Gondolj bele milyen rossz lehet annak akinek még orgazmusa se lehet. Az viszont már kemény dolog nagyon.

2008. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából nagyon féltem a babát, és azért kérdeztem meg. A biztonság kedvéért majd konzultálok a dokival is.
2008. nov. 14. 11:44
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet, csak módjával, finomabb stílusban, nem brutálisan.
2015. jan. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!