Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 9 hetesen...

Normális, hogy 9 hetesen fájdogál a hasam? Feszít, szúr! Ma pl. hirtelen álltam fel, és olyat szúrt vmi az alsó hasamba, hogy felkiabáltam, majd összegörnyedtem! Ez normális? Megijedtem!

Figyelt kérdés
Sokszor fáj a mellem is!
2010. júl. 9. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Alkalmazkodik a szervezeted a terhességhez, és húzódnak a méhszalagjai.
2010. júl. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Szia!

Ahogy az előttem szóló is irta, nyugalom.Változik a szervezeted, nyúlnak a szalagok.Viszont a hirtelen mozdulatokat próbáld hanyagolni.Én is sokszor elfelejtettem az elején, hogy ketten vagyok, és ugyan ilyen problémáim adódtak belőle.

Ja, és a mellfájdalom is teljesen normális ilyenkor.

Boldog,nyugodt Babavárást!

37 hetes km.

2010. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen görcsöltem, de olyan erővel, mint még menstruációkor sem. Halálra voltam rémülve, de azt mondta az orvos, hogy ezek a fájdalmak, szúrások sokszor teljesen normálisak, hiszen gondoljunk csak bele, hogy a méhünk - kismedencénk izomzata most készül fel arra, hogy 9 hónap alatt teljesen megnyúljon illetve elég erős legyen megtartani egy akár 4 kg-s babát + a hormonális hatások is közrejátszanak. A mellfájdalomnak is hormonális okai vannak, nekem még előtej is szivárgott folyamatosan a terhesség alatt.

Ha pedig annyira meg vagy rémülve, akkor menj el orvoshoz...

2010. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahogy az előttem szóló is irta, nyugalom.Változik a szervezeted, nyúlnak a szalagok.Viszont a hirtelen mozdulatokat próbáld hanyagolni.Én is sokszor elfelejtettem az elején, hogy ketten vagyok, és ugyan ilyen problémáim adódtak belőle.

Ja, és a mellfájdalom is teljesen normális ilyenkor.

Boldog,nyugodt Babavárást!

37 hetes km.

2010. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hú, kísérteties. Az utolsó 3 válaszoló, egyszerre válaszolt.:) Amúgy velem is ez volt, még most is van néha, de főleg a hapcizástól. Mikor érzem,h. kell, összegörnyedek, és úgy hapcizok. Másképp belenyilal a hasamba. Akkor fáj, de pár másodperc. és elmúlik.
2010. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tényleg! A hapcizáskor is van az az érzés! :) És mostanában elég sokat hapcizok! :\

Csak még annyi magyarázattal tartozom az aggodalmamért, hogy barnazas miatt a 6.héttől utro-t szedek! :(

Bár már elmúlt a barnázás, hál'istennek!

2010. júl. 9. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult, hogy ha túl voltam a reggeli és esti rosszulléten, elfelejtettem, hogy nem vagyok egyedül. Hányszor de hányszor pattantam fel a fotelból aztán görnyedtem mert olyan nagyon fájt....

24 heteske

2010. júl. 10. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!