Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éhes vagyok hajnali 3-kor?

Éhes vagyok hajnali 3-kor?

Figyelt kérdés

Sziasztok Kismamik!

Ma másodjára ébredtem hajnalban, mert éhes vagyok. Vagy csak hiszem...? Nem tudom. Nektek is van ilyen? Ha igen, mi az amit esztek? Tegnap csak bambultam a plafont nem mentem ki enni. De ma már muszáj volt.

24 hetes kismama


2010. júl. 10. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit eszel, az attól függ, hogy mit kívánsz. De csak pár falatot egyél.

Én amikor terhes voltam, az első pár hónapban sokszor korgó gyomorral ébredtem az éjszaka közepén. Sőt, a második terhességemre ebből is következtettem :-), be is jött.

Ja, és nem híztam meg ez miatt. Szóval egyél, ha az esik jól.

2010. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én 25 hetes vagyok, és éjjel ugyan nem, de nappal rengetegszer tör rám éhségroham. Pl ma reggel 8-kor ettem 2 szelet kenyeret, de kb fél 10-kor úgy korgott a gyomrom megint, mint aki egy hete nem evett.

Kb 1 hete tart, remélem elmúlik ez a roham, mert ennyit ember nem bír enni már...

2010. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerencsés vagyok, mert valami Isteni csoda folytán még csak 3 és fél kiló jött fel...de eszembe jutott egy ismerős akinek ennek az éhségnek köszöhetően kb. 18 kilót sikerült felszednie...hónapokig ette a jégkrémet.

Én most kínai maradékot ettem. Csak az van itthon. Nem kívánom az édeset...de a yerhességem elött sem voltam nádszál, szóval megnyomták odabenn a pánik gombot egy kicsit....

2010. júl. 10. 12:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia nekem is a 20. hét körül jelentkezett ez, pár hétig tartott. nagyjábol babapiskota almával és a másik kedvencem a csoikis müzli hideg tejjel, de minden éjjel egy liter. hiztam is a 23. hétig 16 kg-t:)) azota éhes nem vagyok éjjel, most 38 +3 vcagyok és 20 kg van pont rajtam.. de ha éhes vagxy, egyél. most szabad:))

3111

2010. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én "csak 4+4" es vagyok de énis csokis gabonapelyhet tuddok csak megenni rengeteg tejjel, látom akkor nem csak nekem ez a dilim:D
2010. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam is volt egy ilyen időszak, de én ezt banánnal oldottam meg. Az nem is csinált savat, és annyira elnyomta az éhségemet, hogy el tudtam aludni. Nem is híztam emiatt. Aztán pár hét múlva elmúlt.
2010. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos nem megy a banán. Amit ma hajnalban is ettem, már 8-kor ki is jött belőlem. Teljesen beletörődtem abba, hogy amíg ki nem bújik én már csak rókázni fogok. Azért megnyugtató, hogy ezzel a számomra újszerű zabálási rohammal nem vagyok egyedül.

Köszönöm lányok!

2010. júl. 11. 04:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!