Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félidős kismamák, hogy érzitek...

Félidős kismamák, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

20 hetes vagyok.

Kicsit nehezen viselem az időjárás változásokat, és picit ingadozik a cukrom. Ezenkívül semmi sincs. Ti hogy viselitek a megpróbáltatást? :)



2019. júl. 10. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb megpróbáltatás, hogy a háziorvosom egy gyökér.
2019. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahh, az meg a másik :D Akkor egy cipőben vagyunk. Engem túlaggódva elküld minden jelentéktelen vizsgálatra aminek persze az eredménye mindig negatív...
2019. júl. 10. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 22+3 vagyok. Az első 16 hétben rosszul voltam (nem kicsit), de a 20. héttől jól vagyok, annyit létszámítva, hogy engem az energikusság elkerül. Közel sem bírok annyit mint terhesség előtt, de már alkalmazkodtam hozzá. Napközben 1-2 órát szunyókálok (ha tudok).
2019. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem azzal túráztat, hogy szidja a nődokimat, hogy miért nem az ad beutalót vérvételre meg ekgra, meg ilyenek. Mondtam, hogy mert nem akarok a kórházba menni vérvételre, ha az sztk ott van ah utcánk végén. Meg tegnap éppen azzal fárasztott, hogy megmondta, pontosan melyik héten menjen terheléses cukorra, különben nem tudja ideadni a leletet, mert szabin lesz.


A múltkor az asszisztens azon pörgött, mikor bementem a péntek délelőtti rendelésre, hogy "hétköznap kelljönni, nem ilyenkor". Hát b+. Irigylem azt, akinek a péntek már hétvége.


Szal ezen kívül minden rendben :)

2019. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mese nincs, ezt el kell viselni a szülésig...

3-as, Ha úgy esik jól, aludni kell. Mindifg, amit megkíván a szervezet. Velem pl. az van, hogy hiába dőlök le, abból ritkán lesz alvás. Állandóan pörög valamin az agyam, és előbb-utóbb álmatlanul felkelek csinálni valamit.

2019. júl. 10. 13:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.

Én 24+4hetes vagyok.

Nálam most kezd vissza jönni a savam. 11.hét ota semmi problémám nem volt. Most ujra küzdhetek a savval.

A házidokim egy angyal+a nőgyogyászom is.

2019. júl. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!