Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az olyan ember, aki...

Normális az olyan ember, aki pozitív terhességi tesztet vásárol?

Figyelt kérdés

Láttam a Magánnyomozókban hogy egy nő árult pozitív terhességi teszteket, mivel babát várt így saját maga által élvezett teszteket árulta.

Rakerestem az ebayen és jó pár ilyen hirdetést találtam... Hát ledobbentem. Én biztos félnék hogy mire használnák. Bár nem vagyok tisztában vele, mire lehet, de aki nem csak becsapni akarja a párját... Az mit kezd vele? Kicsit ijesztő volt az egész. És a hirdető meg oda is írta hogy nem érdekli mit kezd a vevő a teszttel.


2019. júl. 18. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem tud vele kezdeni, aki megveszi. Kamu terhespapírokat, meg kamu bébit úgyis nehéz szerezni
2019. júl. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na ezaz... Előbb utóbb úgyis kiderul hogy nincs gyerek

Ha csaknem utána fogan meg "most már úgyis terhes vagy" alapon.

2019. júl. 18. 09:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

...vagy azt mondja, miután a férfi borította érte a házasságát, hogy upsz, elvetéltem.

Fú, erről nem is tudtam. Durva.

2019. júl. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek. Teszt nélkül is beeteti a pasit, hogy terhes.
2019. júl. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Például több szexpartnerének bemutatja, hogy tőle van a "gyerek", és mindegyiktől beszedi a pénzt az "abortuszra". Utána a pénzt bezsebeli, és megmondja, hogy nyugi, elvetettem.
2019. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hihetetlen ezekre nem is gondoltam

Annak mondjuk megéri... Visszajon az ára 😅😅😅😅

2019. júl. 18. 10:26
 7/8 anonim ***** válasza:
En tudok ilyen konkret esetrol, hogy az egyik terhes baratno igy "segitette" ki a baratnojet, hogy az elszakithasa a szeretojet a felesegetol es a 3 kozos gyerekeiktol. Bejott a dolog, mert mazlija volt annak a ... nem mondom milyen nonek, rogton teherbeesett mert a pasi ugye mar siman dugta mert mar ugyis mindegy. Igy csak 3 het csuszasban volt, amire soha nem derult feny, mert a baba 36 hetre szuletett.
2019. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem kár azért a férjért...renelem azt a nőt is megcsalja.
2019. júl. 18. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!