Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után 6 héttel...

Spontán vetélés után 6 héttel terhességi teszt pozitív?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 hete sajnos spontán vetélés miatt műszeres beavatkozáson volt (11. hétben jártam, uh-n derült ki, hogy sajnos nincs szívhang) A műtét napjától számítva 29 napra meg is jött a menstruációm, ami azóta már elmúlt. A kontroll vizsgálaton mindent rendben talált a dokim, lehet próbálkozni. Még a menstruáció előtt csináltam több terhességi tesztet, hogy mikor ürül ki teljesen a hcg, pont azért, hogy ha később pozitív lenne, akkor tudjam új baba van a dologban. A menstruációm 5 napig tartott, 27-én múlt el. Utána még volt egy nap maszatolás szerű. Voltunk együtt a menstruáció előtt 2x, de akkor még nem próbálkoztunk. Menzesz után igen. Ne kérdezzétek miért...de csináltam ma egy tesztet (predictor) és halványan ott a 2. csík. Közben az ovu tesztjeim egyre erősebbek. Nem értem az egészet. Nem hinném, hogy a megszakadt terhességet mutatná, mert túl sok idő eltelt ahhoz, illetve volt teljesen negatív a teszt. Viszont ha új baba lenne a dologban, ahhoz meg túl korai. Mostanában (ma-holnap-holnapután) lenne elvileg az ovulációm teszt és naptár szerint is. Elképzelhető, hogy a teszt az ovut mutatná? ( gondolok itt arra, hogy az LH teszt is képes jelezni a terhességet, mint jóslóteszt. Ez fordítva is igaz?)

2020. nov. 4. 11:57
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Bocsánat, hogy eltűntem! Sajnos becsapott a teszt, azóta megjött, el is múlt. Bízunk benne, hogy karácsonyra már tényleg baba miatt lesz pozitív! 😊
2020. dec. 3. 14:11
 12/21 anonim ***** válasza:
Szorítok hogy így legyen! :)
2020. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mizu? ☺️
2021. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem lett karacsonyi baba. 2020 egy szörny volt nekünk. Szerencsére vége, bizakodunk egy jobb évben! Nem adjuk fel! ☺️
2021. jan. 4. 07:11
 15/21 anonim ***** válasza:
Ne is! Sikeres évet kîvánok nektek!
2021. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönjük!✨❤️
2021. jan. 4. 17:05
 17/21 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező. Sikerült azóta a baba?
2021. máj. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon megcsúszva a válasszal, hála a jó Istennek, az univerzumnak, a mindennek… igen! :) november 30-án megszületett a fiam. 🙏❤️💙 mielőtt megfogant előtte volt egy kémiai is sajnos.. bárki, aki ezt olvassa, kérlek! Higgy magatokban! 🙏🙏💕 már lombikra készültünk és most itt van 🙂
2022. febr. 15. 00:13
 19/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Sok boldogságot a kisfiadhoz!
2022. febr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok nektek! En is hosszú várakozás, több vetélés után vagyok most a 34. hétben. :)
2022. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!