Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab - műtét nélkül...

Missed ab - műtét nélkül mennyi időbe telt, míg spontán elkezdtetek vérezni?

Figyelt kérdés
Eddig progeszteron szedtem, a doki azt mondta, ha kihagyom a gyógyszert, spontán elkezdek vérezni, de nem tudja megmondani, mennyi idő után. Műtétre nem akar küldeni, azt mondja, ez így sokkal kíméletesebb a szervezetének. Ezt én így rendben találom, csak szeretnék tapasztalatokat hallani, hogy gyógyszer elhagyása után ki mikor kezdett vérezni, így nem tudom, mikorra kéne várnom, 3 nap, 1 hét, 2 hét...?
2020. nov. 14. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy hèttel azutàn indult be, miutan mar 100%-ig biztosan nem èlt a babàm.
2020. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Én is szedtem progeszteront, abbahagytam majd 3 napig görcsöltem. 4 hétig vártunk, hogy beinduljon, de nem történt meg, így végül mégis műtét lett. Jobbulást!
2020. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szedtem, de gondoltam válaszolok.


Az elsőnél 3 hétre rá, mikor kiderült, hogy nincs szívhang, nem is volt. A másodiknál egy hétre rá, miután sajnos meghalt a baba, nála volt szívhang már.


Sajnos ezt nem tudják megmondani előre, nem jó a várakozás, de sokkal kevésbé megterhelő a szervezetnek, mint egy felesleges beavatkozást. Főleg, ha kicsi a terhesség.

2020. nov. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Leginkább attól félek, hogy a munkahelyemen tolerálják, csak a főnököm és egy kolléganőm tud róla. Mivel ugyeleteink is vannak, és nem szeretném, ha ügyeletben kezdenek görcsölni, ahol nincs aki felvaltson, ezért most 2 hétig helyettesítenek. Viszont nem szeretném, hogy az legyen, hogy most 2 hétig nem ugyelek, miattam több munka hárul a kollégákra, aztán végül nem is kezdek el vérezni, és később kell majd orvosi beavatkozás és tappenz.


Meg persze szeretném minél hamarabb lezarni ezt az időszakot. Szeretném, ha minél hamarabb újra probalkozhatnank. A doki 2 ciklust javasolt várni, én már fejben beállta arra, hogy most a karácsonyra, ujevre koncentrálok majd, aztán ünnepek utan már csak kB 3 hét, és új ciklus, új remények....

2020. nov. 17. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen. Sok kitartást kívánok!

Mielőtt beindul, előtte 1-2 nappal már barnázol. Ez a jele. Nekem mindkettőnél így volt.

2020. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Illetve ha kicsi a terhesség (5-6-7 hetes) nem olyan intenzíven indul, az első pár nap. Mint egy a menstruáció.
2020. nov. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!