Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 25.-én volt vetélésem, lehetsé...

25.-én volt vetélésem, lehetséges hogy most volt ovulációm?

Figyelt kérdés

Hello mindenkinek! 😊

25.-én sajnos volt egy vetelesem, ki lettem tisztítva nehogy valami fent maradjon és baj legyen belőle. Utána pár napig volt verzesem de elég gyenge.

Tegnap előtt nagyon szúrt baloldalt, és gorcsolt is a hasam alja keményen, pláne mikor hirtelen megmozdultam. Volt folyasom is egy kicsi. Viszont ami kicsit zavar, pecsetelo verzesem volt(nagyon kevés, csak a wc papíron vettem észre) pedig eddig sose volt ovukor.

Lehetséges hogy akkor peteeresem van, hiába két het meg nem telt el? És volt így valaki? Esetleg nagy probléma az a pár csepp ver?(nem elénk színű volt)

A doki azt mondta nyugodtan lehet próbálkozni, nem kell megvárni a menszeszt mivel nem műszeres befejezés volt, sőt azt mondta ilyenkor jobban megszoktak tapadni, ez igaz?


2021. márc. 9. 17:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Te csak azokat a dolgokat hiszed el, amit el akarsz! Persze, lehet egyből küret után próbálkozni a babával, de ha baj lesz? Persze nem lesz mert másnak sem volt. Olvass utána, ne itt gyk-n, hanem hogy hányan vesztették el a babát méhszájelégtelenség miatt. A szervezetnek idő kell mire rendbe jön (WHO oldalán is tudsz olvasni) De persze ez is csak negatív dolog még kitaláció...

Azért azt is tudod milyen ritka szívhang megjelenése után a vetélés, veled sajnos mégis megtörtént. Gondolom pedig itt se negatív dolgokra gondoltál... Az élet nem így működik, hogy ha csak jóra gondolok, nem lesz baj. A testnek idő kell a regenerálódáshoz. Nekem mindegy, azt csinálsz amit akarsz! Csak szerintem jobban fáj egy 6hónapos babát elveszíteni, ha a méh száj feladja :( Sok sikert! Szia!

2021. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Isten áldjon, szia! Boldogabb életet kívánok :))
2021. márc. 12. 13:18
 13/13 anonim válasza:
Szia kedves kérdező! 😊 Bár érdemben nem nagyon tudok hozzászólni, és valami okosat mondani, de ugyanígy vagyok, mint Te. 25-én volt nekem is missed ab. műtétem, aztán kb 1/1,5 hét vérzés(ezalatt vagy 3szor olyan mensiszerű görcs), elmúlt, majd most vhogy március 9-10 (erre sem emlékszem pontosan, bocsi) ugyanígy csak a papíron egy pici vérzés, de annyi volt, ahogy jött, úgy ment is.. Eddig nekem se volt egyébként ovu idején. Sajnálom amúgy, ami történt :(
2021. márc. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!