Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utáni babavállalás....

Missed ab utáni babavállalás. Kinek miben volt más a terhessége? Vannak plusz teendők?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Missed ab után most álltunk neki újra próbálkozni. Ha esetleg sikerülne minden ugyanúgy menne, mint normál esetben? Gondolok itt arra, hogy amint megtudom, hogy baba van menjek rögtön vizsgálatra? Kapok valami plusz progeszteron pótlást? Vagy előbb el kell menni táppénzre? Kicsit izgulok ezek után...

2021. jún. 23. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

November 2.án vetéltem el

Én előtte és közben is rengeteg vitamint szedtem.... Mégis rossz vége lett

Mi rögtön próbálkoztunk, december 4.en újra pozitív lett a tesztem.

Szilveszter előtt mentem orvoshoz. Elmondta hogy nincs plusz teendő. Én is rögtön rá kérdeztem a progreszteron pótlásra, de mondta hogy egyrészt az sem garantálja, hogy velünk marad a baba, illetve azoknak írják fel akiknek igazoltan progreszteron hiányuk van.

Nekem kB elmondta hogy ne aggódjak, ne görcsöljek rá, ha velünk akar maradni akkor úgyis velünk marad... Kissé drasztikus de ez az igazság

Szóval én nem csináltam semmit.

Annyi hogy én vitamint se szedtem abszolút semmit... Nagyon csalódott voltam az előző esetből kiindulva hogy mennyi mindent szedtem "feleslegesen" és mégis elment a babám

Úgyhogy én minden vitamint természetes formában vittem be a szervezetembe.

Persze ez egyéni döntés ki hogy csinálja.

Dolgozni engedtek ugyanúgy, az orvos a vetélés miatt javasolta hogy várjam meg a 12.hetes genetikai ultrahangot hogy ott is minden rendben legyen és csak utána jelentsem be a terhességet.

De én veszélyesztetett terhes lettem a 9.héten ugyanis magas vérnyomásom lett amire azóta is gyógyszert szedek így azóta nem dolgozom.

Egyébként magával a terhességgel minden rendben van hálistennek.

Most vagyok 34 hetes. Most már kezdem elhinni hogy sikerült 😅

Előtte minden ultrahang maga volt a rettegés nekem hogy nehogy baj legyen.

De hálistennek minden oké

2021. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!