Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 1 hónapja volt missed ab...

1 hónapja volt missed ab műtétem, és még nem jött meg a menstruációm. Mennyi ideig számít normálisnak?

Figyelt kérdés

Jövőhéten megyek orvoshoz kontrollra, de addig is hátha valaki tud írni saját tapasztalatot. Neten mindenfélét olvasni.

Félek sose fog megjönni többet és nem lehet gyerekem.


Első terhességem volt, de sajnos elhalt a magzat és nem indult be a vetélés. :(


2021. júl. 15. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hétre jött meg missed ab után. Én is féltem kicsit ettől hogy soha többé nem jön meg, de így belegondolva kicsit butaság és a stressz szerintem mégjobban ront a helyzeten.
2021. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
5 hét mind 2x
2021. júl. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem pont 28napra, ahogy szokott a mensim.


De azt mondta a doki, 6hétig teljesen normális

2021. júl. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5. hétre jött meg, de most a második ciklusom 37 napos már és még nem jött meg.
2021. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem 06.08-án műtöttek, 07.09-én jött meg először. Én nem stresszeltem rajta, mert azzal csak rontottam volna a helyzetem. Előtte már jelzett is a hasam, tompán fájdogált már, úgy ahogy előtte szokott, szóval nem izgultam miatta.
2021. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Nekem első 2 alkalommal 6 hétre rá jött meg a menstruációm. A harmadiknál 9 hét volt, de itt kaptam pfizer oltást, így lehet az is bekevert.
2021. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!