Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Sajnos a 9.hétben elveszítette...

Sajnos a 9.hétben elveszítettem a babámat, 1.baba lett volna.2,5 év kellett ahhoz is, hogy összejöjjön. Már nagyon vártuk.A vetélést műtéttel kellett befejezni.Érdekelne, hogy kinek mennyi idő után sikerült teherbe esnie újra, aki szintén így “járt”?

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon sajnálom, amit át kell most élnetek. Nincs hasonló tapasztalatom,de szerettem volna kifejezni, hogy sok erőt küldök most nektek!
2021. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom ami veled történt, úgyigy jártam,ugyanúgy 9 hetesen. Mi utána kihagytunk 4 hónapot (munkahely váltás miatt leginkább) és utána a 3.hónapbam sikerült. Még az elején vagyok de remélem most minden rendben lesz.

Kitartás és mielőbbi problémamentes, boldog babavárást kívánok!

2021. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. 7 hetesen halt el,2019 májusban. Utána elmászott a tsh-m,így előbb azt tették rendbe gyógyszermódosítással. December 17-én teszteltem pizitívat újra és 2020.aug.11-én született a fiam. Kitartás, van esély csak vizsgáljanak ki alaposan!
2021. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az együttérzést 1. válaszolónak is!

Ez egy szörnyen rossz helyzet, de örülök, hogy utána hamar sikerült mindkettőtöknek a baba. Most elmegyek én is egy vérvételre, lehet kiderül valami, hogy mi miatt történt ez a rémálom. 😔

2021. júl. 18. 17:14
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly a 8. hét környékén vesztettem el a babámat, nem volt szükségem műtétre. Rá nem egészen 1 hónapra pozitív lett a tesztem, idén áprilisban pedig meg született a kislányom.


Sajnálom, hogy át kellett élned. Nem szabad feladni a reményt, bármennyire is elcsépelt. Kitartást és sok erőt kívánok Nektek!

2021. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sojat vártunk az első terhességre, sajnos nem maradt velünk, kövi baba rögtön ezutan jött, minden rendben volt, tesoja elsőre összejött.
2021. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom kérdező. Nekem elhalt terhességem volt 8 hetesen. 11hetesen beindult de missed ab lett. Nagyon szörnyű, tudom. Meg kell gyászolni, és úgy elengedni. 5 hónap telt el a műtét óta, 4.-ik sikertelen hónapon vagyunk túl, pedig elvileg minden rendben. Nem szabad feladni, minden rendben lesz majd! Kitartást neked is.
2021. júl. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 1 év mire sikerült, 7 hetesen missed, rá 2 hóra + lett a tesztem, most itt nézi a mesét mellettem😁
2021. júl. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok, mint te. Olvastam pár fórumon, hogy missed ab után hamar összejött újra a baba. Nekünk az első egy év volt, mire megfogant, 7 hetesen vetéltem el... Ennek már 5 hete.. Annyira vártuk, nagyon bízom benne, hogy ezúttal nem kell ennyit várni és egészséges terhességem lesz hamarosan. Kitartást!
2021. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jezusom 9.-es, sajnálom.

Képzeld el én is ezt olvastam, de nekünk sem akar jönni. Annyi hogy nekem májusban volt több halvány pozi tesztem, majd 5nap késes után megjött..

remelem eljön hamarosan a mi időnk is!

#7.

2021. júl. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!