Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mennyire gyakori a magzat...

Mennyire gyakori a magzat ellhalás a 12 hétre?

Figyelt kérdés

Olvastam egy kismama csoportba ahol egy no kiirta hogy 2 hete minden rendben volt de a genetikain mondtak nem el a baba. Na nagyon jol erintett mit ne mondjak nekem jovohetre van idopontom genetikara.

Eleve nem ertem ilyet miert kell 10 ezer fos kismama csoportba kiirni azota rettegek. Mitol vagy hogy lehet ez ha 2 hete minden rendben volt? En is voltam 10+5 naposan tokeletes volt minden.


2021. júl. 20. 18:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
5#os vagyok,biztos h nem volt elotte egy hettel uh n. Szerintem hetek ota nem volt mar szivhang. Nyugodj meg,ragatasod ugy sincs,annyit tehetsz hogy megnyugodsz es pihensz.
2021. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%

Az a baj, hogy meg tud halni a baba két UH között akkor is, ha hetente jársz. Én addig nem is voltam teljesen nyugodt, amíg nem éreztem minden nap a mozgását. Korábbi napokra meg ott volt a szívhangfigyelő, ha olyanom volt.

A védőnő első tanácsa az volt, hogy a kismama csoportokba be se lépjek, ha nem óhajtom végig idegeskedni a terhességet.

2021. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
*ráhatásod,elirtam,bocsi
2021. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ja, azt kihagytam, hogy amúgy nem hiszem, hogy túl gyakori lenne az, hogy a 11.-ről a 12. hétre hal el a magzat. Ne izgulj! Nálad nem lesz ilyen.

12-es voltam.

2021. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
En azert leptem be mert nagyon kezdo voltam mindenbe. Azt sem tudtam mi az hogy kombinalt teszt. Sok mindenre valaszt kaptam ugyhogy alapjaraton hasznos csak sokan nem ugy kezelik ezeket a csoportokat ahogy kene es amire valok ugyhogy ebbol a csoportbol inkabb ki is leptem! Nekem is van szivhang figyelem de sajnos meg korai nem talaltam meg jovoheten nem piszkalom mert ugyis megyek uhra majd ha minden jol megy akkor 16. Hettol mar hasznos lesz megnyugtatasra :)
2021. júl. 20. 19:43
 16/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem gyakori, a 12. héten már ritkán fordul elő, mivel kissé túl érzékeny vagy, nem tudom leírhatom-e, de van ismerősöm aki 15 hetesen vetélt el, sőt mindenféle egyéb nagyon durva történetet is tudok. De nemcsak a terhesség fordulhat rossz irányba, terhesség nélkül is van aki súlyos beteg lesz, ilyen az élet. A babával rengeteg minden lehet szülésig és utána is, reménykedni kell, hogy nem tartozol abba a kis százalékba, akinél baj lesz.
2021. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hm. Én határozottan hallottam a 11. héttől. Használtál kontakt gélt (nem nézlek hülyének, de van aki csak bevizezi a hasát ehhez a művelethez), illetve telt hólyaggal próbáltad? Ha nem kellett pisilni, akkor én sem hallottam. Ha más nem, akkor a köldökzsinór pulzálását (susogós hang, ritmusos). Abból is lehet tudni, hogy minden okés :)
2021. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Persze tudom mindennap imadkozok is hogy minden rendben legyen es iszonyat halas vagyok es leszek is ha nem lesz semmi baj. Szerencsere eddig minden tokeletesen zajlott rosszulletektol mentes terhessegem van sosem volt vetelesem es elsore is osszejott ugyhogy nincs okom panaszra csak iszonyat aggodok.
2021. júl. 20. 21:08
 19/22 A kérdező kommentje:
Babaolajjal hasznaltam. :) susogos hangokat hallottam meg mintha szel fujna a fakat ahhoz tudnam hasonlitani sot hallottam szivdobogas szeru hangokat is de csak par masodpercre utana eltunt. Az arteriam nagyon jol megtalaltam mindket oldalt azt mar felismerem hogy az a piu piu hang nem a szivhang. 😆
2021. júl. 20. 21:10
 20/22 A kérdező kommentje:

Pisilni nem kellett akkor de most meg mar nem merem hasznalni ne

hogy zavarjam a babat.

2021. júl. 20. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!