Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akiknek tünetmentesen ment el...

Akiknek tünetmentesen ment el a baba az első trimeszterbe mikor derült ki és hogyan?

Figyelt kérdés
2021. okt. 14. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

7 hetesen halt el,de mivel csak a 13.hétre kaptam uh időpontot,addig annyi tünet volt,hogy nem volt tünet. Se mellfeszülés,se hányinger,ami addig volt. Ill.volt enyhe vérzés, 3 orvossal is beszéltem,mind azt mondta,belefér,egyik se hívott be és nézett rám. Uh napján reggel nőgyógy sürgő,mert hánytam, 70-es vérnyomás és olyan görcseim voltak,hogy ordítani tudtam volna. Ott mondták,hogy kb.a 7.héten elhalt,fél óra múlva műtöttek is.

2.terhességemnél már volt fogadott orvosom,ő sűrűbben nézett,alaposabb volt,szerencsére az meg is maradt,most 14 hónapos.

2021. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6+4 nél voltam nőgyógyásznál, ott volt pulzáslás. Mellfeszülés,hányinger,kis fejfájás. 10 héten mentem vissza és ott mondták hogy 7 hetesen elhalt. Rá egyhétre műtötek.
2021. okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi, csak elmentem ultrahangra, és üresek voltak a petezsákok.
2021. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mensi szerint 6. héten már fejletlenebb volt a terhesség, mint kellett volna, 9. héten kellett visszamenni, nem fejlődött addig se. Nem volt semmi tünete se a terhességnek, se a missed abnak.
2021. okt. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8 hetesen a magándokinál még minden rendben volt. Aztán mentem a 12hetes uh-ra. 13+1 naposan, oda kaptam időpontot. Ott derült ki, hogy nem ver a kis szíve. Lesokkolt...Semmi tünetem nem volt, nem véreztem, görcsöltem, sőt... ugyanúgy hánytam, fáradt voltam végig. Végül 1 hetet még vártak a műtéttel, hátha megoldja a természet...nem oldotta meg...így megműtöttek. A méretei alapján Kb. 11hetesen állhatott meg a kicsi szíve.
2021. okt. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!