Missed ab kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos ma kiderült hogy 9 hetesen meghalt a magzatom. :(

Menstruáció szerint 10 hetes lennék. A doki adott egy beutalót és elküldött azzal hogy holnap éhgyomorra menjek be a Baross utcai klinikára.

Még sosem volt missed Abom,nagyjából mire számíthatok?

Köszi a válaszokat.



2021. okt. 14. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Befektetnek a terhespatológiára. Valószínűleg csinálnak egy vérvételt, lehet ekg-t is, bár az nem mindig van. UH-t is fog csinálni a nődoki, illetve felméri a méhedben a helyzetet a műtéthez. Aneszteziológussal is fogsz találkozni valószínűleg. Ha minden megvan, utána altatásban elvégzik a műtétet, ami, tudom, borzalmasan hangzik, de ugyanolyan küretet jelent, mint a terhességmegszakítás esetén.

Miután felébredtél, megfigyelik az állapotodat, ha minden rendben, haza is engednek.

Néhány napig vérezni fogsz utána, ami kb. olyan lesz, mint egy menstruáció. Pár nap elteltével (nem tudom, mennyi pontosan) vissza kell majd menned kontrollra.


Őszinte részvétem!

2021. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem is a 9.héten műtöttek.

Nekem előző nap elkellett intezni az ekg-t, altatóorvost, vérvételt.

Másnap reggel 7re mentem be, 11ig vártam a csodára. 1 orvos volt, ő meg kijelentette, csak élő terhességgel hajlandó foglalkozni.

11kor jött egy doki, csinált egy uh-t, hoģy tenyleg elhalt-e. Utana felvittek a terhespatológiára, kaptam egy ágyat, ruhát. Átöltöztem, 1ig vártam, akkor vittek műtőbe. Kaptam egy inekciót, fél perc alatt elaludtam. 20 perc mulva ébredtem, addigra megvolt a műtét. 2 órát kellett aludnom, enni inni, és mivel jól voltam, mehettem is volna 4órakor haza. De mivel a doki inkább kávézott, pletykált, a záróm csak este 7re lett meg, addig ott malmoztam.

1 hétig vereztem mensi szerűen, 2 hetesen volt kontroll.

1 mensit kellett várni, ami nekem 28 napra meg is jött, azt újra próbálkozhattunk. A 3.mensi nem jött már meg, azóta 2 hetes a lányom.

2021. okt. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Nekem tavaly októberben volt missed abom Debrecenben a Kenézyben.

A műtét előtti nap volt vérvétel, ekg.

A műtét napján éhgyomorra kell menni. Volt még egy uh.

Utána felhelyezték a méhszáj tágító pálcát, és rá kb 2 órára vittek a műtőbe.

Boditásban végzik és kb 15 perc az egész.

Utána még néhány órát pihensz és ha pisiltél és jól vagy utána mehetsz haza. Az első pisilésnél nagyobb mennyiségű vér távozik, de nekem utána kb egy hétig volt minimális vérzésem,barnázásom.

Nekem rá 5 hétre jött meg először.

6 hetesen pedig kontroll volt, addig mellőzni kellett az ülőfürdőt, a házas életet és nem szabadott emelni.

Emlékszem én nagyon el voltam keseredve a műtét után de azóta sikerült újra teherbe esnem, már 17 hetes vagyok. Kitartás Neked!

2021. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!