Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Tényleg van olyan aki pisilésn...

Tényleg van olyan aki pisilésnél a wcben vagy odalent lógva találja a kisbabáját mikor elvetélt?

Figyelt kérdés

2021. okt. 15. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nincs
2021. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Cigányok sztorija, miután kukába dobták szülés után.
2021. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
A vetélés fájdalommal jár, nem tudja csak úgy meglepni a kismamát.
2021. okt. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
A kérdés nem egyértelmű. Azt hitte, hogy elvetélt aztán hónapok múlva mégis megszületik a WC-n? Vagy azt a pici embriót látja a WC-ben ami kilökődik vetélésnél? Előbbi és utóbbi is előfordul, utóbbi inkább a lapos öblítésű WC-n(azt hiszem így hívják azt a wc-t aminek van "párkánya").
2021. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem egy barátnőm így volt. Elvetélt, iszonyat fájdalmai voltak. Wczésnél jött ki. Persze mentek kórházba és ellátták. De olyan gyorsan történt, hogy már otthon megtörtént neki 😒
2021. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Èn otthon vetèltem el. Egèsz dèlutàn görcsölgettem, pecsételő vèrzèsem volt. Èjjel szèkelèsi ingerem volt, de egy fèltenyèrnyi alvadt vèrrögöt ,,szültem" , aztàn gondolom a kisbabàt, de őt wc papìrral elkaptam. Megnèzni nem volt lelkierőm, viràgcserepbe temettük.

Nehezen tudnàm elkèpzelni , hogy valakinek ne legyen vetèles közben görcse, vèrzèse. Mondjuk attòl, hogy nekem egyèrtelműek voltak a jelek, masnàl nem biztos, hogy ennyire feltűnő.

2021. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Brutál erős görcsök, egy késszúrás szerű fájdalom, utána nagyobb vérmennyiség és egy húscafat, ami kijött... nekem ebben volt részem.
2021. okt. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!