Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 2 napja műtöttek ,mert 9...

2 napja műtöttek ,mert 9 hetesen elhalt a babám. Sem a műtét után,sem másnap nem volt probléma. De ma annyira görcsöl pisilésnél és székelésnél hogy rosszabb még a szülési fájdalomnál is. Ez normális ennyi idő után még?

Figyelt kérdés
Missed ab,fajdalom

2021. okt. 24. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha minden ok lenne nem görcsölnèl. Lehet, hogy gyulladàs okozza, èn mennek orvoshoz azonnal.

Rèszvetem a babad miatt.

Nekem kb 7 ès 11 hetes terhessegeim mentek el otthon, sosem fàjt vagy görcsòlt utàna.

2021. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt missed abom. Sajnálom ami veled történt.

Nem normális ez az erős görcsölés menj be az ügyeletre.

2021. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Nekem se volt ilyet tünet. Sajnos volt már 3 missed ab miatt műtét. Picit fájt a 3. után a hasam, de nem ennyire mint ahogy te írod. Szerintem is menj be az ügyeletre, nehogy valami baj legyen.
2021. okt. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem nézesd meg magad egy orvossal.

Pihenni kell műtét után, nem szabad megeröltetni magad.

Én is görcsöltem.. bár én jóval a műtét után és nem csak wc közben. Nekem kiderült, hogy peteeérésem van és ezt érzem amit anno nem éreztem soha.


De nálad lehet gyulladás vagy bármi. Biztos ami biztos alapon felhivnam az orvost hogy nezzen ra a problemara

2021. okt. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia,elösször is sajnálom ami veled történt és mélyen együtt érzek veled, nekem 6 napja volt missed ab-om, én a beavatkozás után egyböl kértem fájdalomcsillapitot kaptam is egyből intravénásan ami aznapra ki is tartott, én kaptam 5 napos antibiotikumot, illetbe 3 darab fájdalom csillapito kupot, ha fájdalmaim lennének de hál istennek enyhe derék és has fájáson kivül ami gyogyszert sem igényelt, nekem azt mondták a korházba, hogy erös vérzés esetén egyböl menjek vissza, neked van vérzésed? vagy csak olyan maszatolos amilyennek lennie kell ilyenkor elvileg? semmien fájdalom csillapito nem enyhiti? ha nem mulik tényleg menj vissza inkább nézzenek meg
2021. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En is műtét után 2 nappal kezdtem el nagyon görcsölni, rohantam a sürgősségire. Ultrahangon megneztek, minden rendben találtak. Kérdeztem h most ez tényleg normális ha ennyire faj? Az orvos azt mondta, igen... 5 napja volt a műtét, azóta is gyógyszert szedek a fájdalomra. Pecsetelo vérzésem van mellette. Tartok tőle, h valami nem oké, sehol nem olvastam olyat, h fájhat ennyire. 😔
2022. ápr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!