Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Sote 2 missed ab,9 hetesen....

Sote 2 missed ab,9 hetesen. Leirnatok nekem a folyamatot es, hogy mire szamithatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Ma toltottem be a 9 hetet. Korának megfelelő magzattal, sot meg 2-3 nappal tulfejlett is volt de megállt a szive ma vagy tegnap.

Nem indult be termeszetes vetélés valószínűleg még nem reagált a szervezetem rá.

Ha elindul vérzés kórházba kell induljak ha viszont nem jelentkezik semmi akkor jovohet csütörtökön vérvétel es kiirnak abortuszra.

Volt valaki mostanában hasonló műtéten a sote 2-on?

Eletemben 1x voltam kórházban kiskoromban. Erzestelenites vagy altatas? Mire számíthatok bent az orvos/apoloktol?

Mivel keszuljek?

Szivesen fogadnek tanacsokat es esetleg egy menetet, hogy mire szamitsak.

Sajnalom, hogyha valaki ezen atesik, sajnos már tudom, hogy borzaszto érzés.


Köszi a válaszokat.



2021. nov. 12. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
jajj szegenykem :\
2021. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Altatnak, reggel mész este haza vihet kísérő. Betet haloruha papucs köntös ilyesmik.

Részvétem:(

2021. nov. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, szívből sajnálom, mielőbbi testi és lelki gyógyulást kívánok. Anno a főnököm!!! mondott valamit, ami annyira megmaradt: ha egy gyermek meg akar születni erre a világra, az meg is fog, de ha nem, annak csakis komoly oka lehet. Nyilván valamilyen betegségre gondolt. Sajnos. Vígasznak kevés, de igaza volt. 😔
2021. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, felfognak helyezni egy méhtágitot, azt fent hagyjak egy ideig, utána elaltatnak semmit se fogsz érezni a mütétbol, semmire se fogsz emlékezni, már csak arra h felebredtel, utána kicsit meg bent kell lenni, és ha minden rendben mehetsz is haza, nekem az nap volt egy gyenge menstruacios vérzésem utána két három napig pecseteltem és ennyi, a műtét után úgy fajt a hasam mint amikor megjön, kertem fájdalom csillapitot attól is el is múlt, utána már nem kellett gyogyszer egyáltalán hamar túl leszel rajta, a lelki része a fájdalmas a beavatkozás az semmi
2021. nov. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!