Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Terhesség alatt magasabb a...

Terhesség alatt magasabb a hőm, 37. Ha nem fejlődik a baba, ez akkor is megmarad, még be nem indul a vetélés vagy missed ab műtétig?

Figyelt kérdés
2022. jan. 9. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Még az elején jársz? Mert hosszú lesz a terhesség.


Hőt mérni felesleges....tünetek meg jönnek, mennek, ezek alapján nem lehet megmondani, hogy minden rendben van-e. (Miért ne lenne?) Baba fejlődéséről csak orvos tud szakvéleményt adni de ő is csak új és egyéb vizsgálatok alapján.


A szervezetnek idő kell a hormonok kiürüléséhez, így lehet akár vetélés után is + tesztje és más tünete az embernek.

2022. jan. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
8.hétnél tartanék, de sajnos üres a petezsák. Orvos adott 1 hetet, hátha csoda történik... Csak azért mérem a hőt, mert állandóan lázasnak érzem magam. A tüneteim már elmúltak, a hőemelkedés viszont nem. És én még hiszek a csodákban.
2022. jan. 9. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Hcg 15 000 volt nekem 8 hetesen, de szívhang nem.

Nekem 7.5 ig is felment a fiammal eleinte én is azt hittem beteg leszek.

2022. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!