Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 1 elő terhesség, 1 missed ab...

1 elő terhesség, 1 missed ab után nagyobb az esély, hogy a következő jól végződjön?

Figyelt kérdés

2,5 éves a kisfiam, ősszel derült ki, hogy jön a kistesó akinek a várandósság 8.hetében megállt a szíve és műtét lett a vége. :( Most kezdtünk el újra próbálkozni, de félek, hogy ugyan ez lesz a vége. Sok ismerősöm mondja, hogy mivel már képes voltam kihordani egy babát valószínűleg a második beteg lett volna és azért ment el.

Az orvosom vigasza, hogy " egy vetélés nem vetélés" és sajnos benne van a pakliban, ne aggódjak. :(



2022. jan. 18. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van. Sajnos ez előfordul :( De ettől még a következő simán összejöhet. Nekem is egy vetélés után (rögtön) fogant a kislányom, és egy barátnőmnek is missed ab után x idő elteltével fogant meg a kisfia. És még sokan mások is így vannak ezzel. Nem hittem anno, hogy ilyen gyakori, amíg velem is meg nem történt. Nyugodj meg :)
2022. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A testvéremnek 2 vetélés után fogant meg a babájuk, bár ők (érthető okokból) nem rögtön próbálkoztak. De összejöhet, látod, kitartás! :)
2022. jan. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!