Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab, pihenés? ⬇️

Missed ab, pihenés? ⬇️

Figyelt kérdés
Holnap lesz befejező műtétem. Mindnki aztmondja hogy utána pohenés me mozogjak sokat pár napig. Itthon várnak a másfél éves ikreim. Én nem tudom megtenni hogy ne mozogjak ne hajoljak ne emeljek. Ilyenkor mivan?? Volt már így valaki?? 😳
2022. jan. 23. 11:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Ha ne adj'isten kórházba kerülnél egy hétre, akkor ki vigyázna a gyerekekre? Na, aki erre a válasz (apuka?), az akkor most is pár napig rendezheti őket.
2022. jan. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen, de tudod milyen egy másfél éves gyerek. :) itt inkább ezen van a hangsúly.
2022. jan. 23. 11:36
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom tudja az első válaszoló is, ezért írta, hogy ebben az esetben segítség kell, legyen az apuka, nagyszülő, barátnő, akárki.
2022. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
41%

Szia én másnap csináltam tovább az életem. Takarítás.vásárlás.........

Kimondottan nem feküdtem és pihentem .

Csak azért nem dolgoztam mert pont pénteken volt a műtét.

2022. jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon jól mondja az 1. Ha nem pihensz és hetekre kidőlsz ki fog vigyázni rájuk? Na most is ő emelgesse őket, meg gondozza. Nem kell tolókocsiba ülni, de most ne te emelgesd őket.
2022. jan. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne holnap állj neki a nagytakarításnak.ablak pucolásnak... de az h játszol velük, pelenkázod enni adsz.... semmi bajod nem lesz.

Nálam a családból senki nem tudott a dologról így kérhettem segítséget. A párom pont akkor kapott segítséget a kert átalakításához. Így semmi segítség nem volt.

Itt vagyok élek és semmi bajom nem lett.

Ja és ép a második vetélésemet töltöm de ez legalább sontán történik. Ugyan úgy élem az életem....


4es

2022. jan. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
56%

Tudom, persze, nekem is van egy másfél évesem :) Meg egy 5 és fél éves bátyja is. De ha pihenni kell, akkor pihenni kell. Nem feltétlenül feküdni, de ne erőltesd meg magad, mert ha meg emiatt kidőlsz, ahogy az 5. is írta, akkor, csak rosszabbul jár mindenki.

(#1 voltam)

2022. jan. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
És 1-2nap regenerálódás elég?? A féejemnek is menni kell dolgozni szerdán sajnos. :( nagyszülő nincs.
2022. jan. 23. 12:01
 9/27 anonim ***** válasza:
59%
24 hezed abortusz után csináltam minden rendesen a 1.5 évesemmel.
2022. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
31%
Nekem a fogamat húzták, akkor sem lehetett emelni, másfél évest már szerencsére nem kell emelgetni, fürdést, lefekvést apa megcsinálja.
2022. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!