Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Egy vetélésnél lehet érezni,...

Egy vetélésnél lehet érezni, amikor a petezsák/embrió távozik?

Figyelt kérdés
Sajnos ma reggelre enyhe barnás vérzést találtam a fehérneműmön, be is mentem a kórházba, ahol megultrahangoztak és kiderült, hogy a magzat hetek ota eletkeptelen.azt mondta az ügyeletes orvos, hogy ha már elindult a barnazas, valószínűleg ki fog lokodni par oran/napon belül. A vérzés erősödött, de en nem tapasztaltam nagyobb darabokat. Lehet ezt érezni, vagy volt, aki csak vérzett, mint egy sima menzesznél? Enyhe has es derékfájást érzek, és erős nyúlós a vérzésem, de nem mondanam soknak, csak akkor tapasztalom, ha elmegyek wc-re. Mennem kell majd vissza kontrollra hétfőn, hogy megnézzük, kitisztultam-e teljesen. Köszönöm a válaszokat
2022. jan. 26. 19:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ugyanitt szeretném megkérdezni, hogy aki már átesett vetélésen, utána kivizsgálták az okát? Ezt lehet kérni, vagy ez kötelező? Első babánk lett volna, igy nem igazán vagyok jártas a témában 😔
2022. jan. 26. 19:52
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem a 3.napon löködött ki. Éreztem hogy valami kicsuszan,de nem fájt. Első 2 napban görcsöltem, és összesen egy hétig véreztem. Sajnálom a veszteséged🖤!
2022. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3.baba lett volna, azt mondták ha újra elvetélnék akkor kivizsgálnak. Sajnos van ilyen.
2022. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, meg igazából el sem hiszem, fel sem fogom, ami történt :(
2022. jan. 26. 20:10
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció formájában távozik majd minden, erőssége, mennyisége függ a terhesség korától is. A petezsák távozása nem fáj, csak kicsússzan. Úgy tudod megkülönböztetni az alvadt vérdarabkáktól, hogy a petezsák nem ázik szét a vízben, egyben van, szilárd. A vérzés addig tart míg minden távozik. Nem feltétlenül addig, amíg a petezsák bent van. Nekem 2 vetélésem volt, egyiknél első nap kijött, de utána még egy jó darabig véreztem. A másodiknál napokig véreztem, aztán kijött és vége lett, elállt a vérzés is. Inkább azt mondanám, hogy addig kínlasztott, görcsölt igazán, erősen, míg ki nem jött a petezsák, azután már csak vérzett. Egyik után sem kellett műtét, úgyhogy mindenképpen megérte.
2022. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok, bocsánat, én "okos" a legfontosabb lemaradt. Nagyon sajnálom, hogy sajnos veled is ezt történt. Tudom, hogy most kb. semmi sem segít, vigasztal, de nagyon sok nővel megtörténik, igencsak gyakori a dolog. Talán később jobb lesz, hisz nem fogod egyedül érezni magad ebben a helyzetben, ugyanis van sorstársad bőven. Kitartást kívánok! ❤️
2022. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem egyszerű feldolgozni! Főleg ha első baba. Nekem 3.lett volna, 2 éve történt, minden nap gondolok rá és az évfordulóján megemlékezem! Kérj segítséget szakembertől,ez komoly dolog. Én szakembernél nem voltam, viszont írtam a babának egy levelet amiben elbúcsuztam, attól picit jobb lett. Sok idő kell ehez! Fel a fejjel! Kitartás!
2022. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Nekem egyből vércseppek voltak,mire a korházba értem megindult a vérzés erősen, a wc n egy kb 1-2 centi átmérőjú golyoszerű valami pottyant ki.

Mire uhn nézték semmi nem volt.

7.hétben voltam.

Volt 2 felnőtt gyerekünk, első vetélésem, rá 2. Hóban + lett a tesztem, azóta itt van a lassan 3 éves kicsi fiúnk.

1 vetélés után szerintem még nem szükséges a vizsgálat.

2022. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Beallt a ciklusotok rendesen? Érdemes várni az újra próbálkozás előtt par hónapot? Elsőre összejött, nagyon reméljük, hogy ha mar igy alakult, legközelebb is ilyen gyors lesz :(
2022. jan. 26. 22:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én dokim 1 vérzést mondott, hogy várjunk,de nekem volt műtét, azt mondják ha nem kell műteni várni sem kell.

Vetélés utáni terhesség általában nagyobb eséllyel megmarad.

2022. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!