Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha vetélés után valaki nem...

Ha vetélés után valaki nem tisztul ki teljesen, akkor a petezsák darabjai maradnak bent?

Figyelt kérdés
Vagy siman nyalkahartya darabok is lehetnek még? Azt is kürettel intézik?
2022. jan. 28. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bármi bent maradhat. Két hét is kell (akár több), mire minden távozik. Kétszer volt természetes úton vetélésem, sajnos tudom. Szerencsére mindkétszer megoldotta a testem, nem kellett a műtét. Kontroll akkor van, mikor eláll a vérzés. A vérzés mennyisége, hosszúsága általában a terhesség korától függ. Eg 5-6 hetes hamarabb, könnyebben lazajlik, mint egy 8-9 hetes. A fájdalom is kevesebb. De természetesen mint minden, ez is lehet személyfüggőm
2022. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Műtét (küret) szerintem akkor kell, mikor idő előtt bezár a méh és nem dob ki mindent. Ha viszont csak minimális dolog maradt bent, mint vér, vérdarabkák, akkor adnak valamilyen cseppeket, ami segít. Én nem kaptam semmit, csak olvastam erről itt a gyakorin, emiatt is nem tudom a nevét. Szóval a lényeg, minimális dologért nem fognak műteni, piszkálni. Viszont nem kell korahamar kontrollra menni, mikor még nagyban tart a tisztulás. Mert előfordulhat hogy a doki látja, hogy van bőven bent ez az és automatikusan műtét lesz belőle, biztos ami biztos alapon.
2022. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!