Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mit jelent ez a lelet? Lehet...

Mit jelent ez a lelet? Lehet ez az oka a vetélésnek?

Figyelt kérdés

Van már egy 2 éves kislányom ,de a férjemmel babapeojektbe kezdtünk.

Első hónapba pozitív is lett a terhességi tesztem 2 nap késéssel, azonban 3. Nap reggelre görcsölni és vérezni kezdtem.

Azt a leletet kaptam ,hogy a méhnyálkahartyám 3,4 mm vonalszerű és babát nem láttak.

Lehet vékony lenne a méhnyálkahártya és ezért nem maradt meg a baba?

Szükséges lehet további kivizsgálásra?



#Vezélé
2022. febr. 3. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem hívtak vissza?


Mikor mentèl orvoshoz?


Ilyen vékony mèhnyàlkahártyàn ritka a baba, de méhen kívül is lehet akàr.


Az, hogy nem lát korán semmit , nem jelent vetélést


Persze lehetett kémiai terhesség is.


Csak így nem teljes a kép

2022. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
2-es ez mi ez a kérdés?
2022. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez naaagyon nagyon vékony, ebben nem fog embrió megtapadni. Nagyon minimum 8 mm kellene, de inkább 10-14 között.

A 3,4 mm-el nem lehetett + a teszted.

2022. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Vagyok


4

Én arra gondoltam, hogy most válhatott le a vérzéssel, előtte vastagabb lehetett…



Viszont fura, ha nem hívták viszua

2022. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerinted milyen babát kellett volna látni?😅🤦Alig lett pozitív a teszt.Kb.5-6 hét mikor látnak is valamit,akkor is sokszor csak petezsákot.Valószínű kémiai volt.Elindult valami,de nem tudott beágyazódni.Szedjél E vitamint.
2022. febr. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

6: ezen a vékonyságon az E vitamin nem fog segíteni.

A kérdező nézessen hormonokat, lesz ott valami bibi.

2022. febr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kémiai terhesség lehetett. Én is így jártam a múlt hónapban. Volt pozitív tesztem, aztán 5 nap késéssel jelentkezett a vérzésem. Tovább tartott és erősebb volt a szokottnál. Mikor elmúlt, elmentem orvoshoz. Mondta, hogy egy nagyon korai vetélésem lehetett. Érdemes lenne egy hormonsort nézetned!
2022. febr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért egy vetélés, főleg ilyen formában (kémia terhesség?) nagyon gyakori. Nem kell itt rögtön arra gondolni, hogy bármi baj lenne. A legtöbb nőnek fel sem tűnik ebben a korai szakaszban, egyszerűen menstruácival távozik. Sajnos ez van. De én azt mondom, jobb most, mint mikor már van szívhang, pár nap múlva meg már nincs. Én sajnos így jártam. Kedves kérdező, következő hónapban lehet próbálkozni. Drukkolok!
2022. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!