Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után nem ürül...

Missed ab műtét után nem ürül a mehem. Maradtak bent verdarabok. valaki aki ilyen helyzetben volt tud valami biztatot mondani?

Figyelt kérdés
Az orvos írt fel gyógyszert ami méh osszehuzodast okoz. Reméljük magától kiürül és nem kell ujjabb kaparas. Nagyon szeretnék babát szerintetek lehet még ezek után?

2022. febr. 22. 13:06
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Sajnos nekem is hasonló volt a helyzetem. 7 hetesen nem volt szívhang, rá egy hétre műtét, majd a műtét után pár nappal embertelen görcseim lettek. Visszamentem, az uh alapján láttak ott maradt szövet darabokat is, azonnal műtét, és 2 hét antibiotikumos kezelés.

3 hónapos javasolt az orvosom az újra próbálkozás tekintetében.

2022. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!