Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 5+4 hetesen piros verezgetes?...

5+4 hetesen piros verezgetes? Ez a vetélés jele, ugye ?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Tegnap kezdtem el pecsetelni, nem sok és görcs sincsen, de pirosas és ilyen vizes állagú (nem darabos) csak pisiles után a WC papíron látom !


Voltam ügyeleten ahol elhajtottak és hogy emeljem a magnézium adagot 3x2 re, és pihenjek,”nagyon kicsi meg a terhesseg bármi lehet “ szöveggel ! van egy két evesem itthon úgyhogy nem magyon tudok pihenni , ergo a jóistenre vagyunk bízva 😥😥😥

Holnap délutánra van idopontom a dokimhoz!


Gondolom nem sok esélyem van arra hogy megmarad a baba és épp vételek/ vagy az előtt vagyok , ugye ?


Nem is tudom mit akarok kérdezni hiszen sejtem mi zajlik odabent … egyszerűen csak ki vagyok készülve 😥😭😭😭

Megőrulok holnapig !



2022. márc. 27. 17:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
18%
Nekem is ez volt, progesztert írt fel a doki, attól van ez. Nem lesz baj!
2022. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is volt. Külföldön élek, itt nem írnak fel semmit. Ma már 5 hónapos a fiam, és sok emberrel beszéltem akik véreztek 5-6 hetes terhesen és semmi baj sem lett. Nyilván nem tudom garantálni neked, de nálunk minden rendben volt.
2022. márc. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is ez volt de én sajnos, elveteltem.
2022. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Sziasztok !

Köszönöm a kedves szavakat és a biztatást !


Utolsó sajnálom hogy elveteltel!


Nagyon ki vagyok borulva annyira vártuk a tesot !


Egyedül azért érzem azt hogy sajnos én is épp vételek mert ülök a vecen felallok és akkor látom hogy a Pisim el van szinezodve a vertol, bocsánat a leirasert! WC papíron meg szinte alig van valami ! Tisztasági betéten semmi, de ahogy leülök a WC-re pisilni akkor látom ! 😭

2022. márc. 27. 18:41
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyanez volt nekem is, papiron semmi csak mikor pisiltem de nagyon drukkolok hogy nálad ne vetélés legyen!!!! Nálunk nemsokára érkezik a vetélés utáni szivarvanybaba🥰 Kívánom hogy nálatok is jöjjön a második!
2022. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
32%
Azért ne fesd az ördögöt a falra. Simán lehet, hogy semmi gond nem lesz, de sajnos tény hogy nagyon nagy a vetélések aránya, nem mindenhatók az orvosok.
2022. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, most 3 éves a fiam
2022. márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
54%
3-ból 2 terhességemnél véreztem. Én sem kaptam soha semmit, se progeszteront, se semmit. Az utolsó terhességemnél a 12.héten szó szerint elöntött a vér. Biztos voltam benne hogy éppen elvetélek. Ehhez képest mi dkét gyermekem egészségesen megszületett, szóval vannak pozitív kimenetelű történetek is. Kívánom, hogy a tiéd is egyegyen ezek közül!
2022. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Progeszteron egy jo magyar szokas szerinti placebo.


Kerdezo, lehet nem lesz gond, en is vereztem a 6. heten (kulfoldon lakom, nem irnak semmit, mert erre nem lehet, sajnos ha eletkeptelen lenne, elmegy), abbamaradt, kiderult, hogy haematoma urult. A 13. heten ismet egy kis verzes. Szerencsere nem lett gond.

2022. márc. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
37%
Aki nem tanult biológiát és fogalma sincs a saját testéről, annak még jó, hogy placebo ;)
2022. márc. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!