Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélést követő művi befejezés...

Vetélést követő művi befejezés gyógyulása?

Figyelt kérdés
8. héten történt vetélés miatt műtéti befejezés történt. Aki érintett volt már ilyen beavatkozásban milyen gyógyulási fázisokat tapasztalt? Meddig tartott a vérzés a beavatkozás után és milyen jellegű volt? 4 nap után alhasi fájdalom és görcs normális?

2022. máj. 10. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2 hétig volt enyhébb vérzés, valamikor csak barnázás. 2 hét alatt kb 2 nap volt az amikor erősebb volt a vérzés. Hasfájás is kb 2 hétig tartott nálam.
2022. máj. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Ezek szerint minden rendben.
2022. máj. 11. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: nekem azt mondák, hogy az a baj ilyenkor, ha nagyon durván erős a vérzés, vagy lázad van. De ha elviselhetetlenül nagyon fáj a hasad akkor is érdemes bemenni. Fájdalomcsillapítót is bevehetsz ha nagyon fáj. Nekem annyira nagyon nem fájt, csak folyamatosan éreztem.
2022. máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, nálam is ez van pontosan. Az első napon vettem be gyógyszert, de utána már nem kellett, csak érzem, hogy néha görcsölök kicsit. Gondolom ahogy húzódik össze a méhem. A vérzés enyhül szerencsére és lázam sincs.
2022. máj. 11. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hét is volt, amíg teljesen letisztult. Párszor több vérzés, máskor csak barnázás, aztán megint vérzés felváltva. A derekamat éreztem picit, de nem voltak nagyobb görcseim szerencsére...
2022. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!