Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy kezdődött a vetélés?

Hogy kezdődött a vetélés?

Figyelt kérdés

2022. júl. 15. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Vérzéssel.

Miért gondolod, hogy el fogsz vetélni, hány hetes vagy?

2022. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak v~rz~s voltgörcs nélkül
2022. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy mensi
2022. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vérzéssel. Korai vetélés volt.
2022. júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Először enyhe görcsök kis pirosas vérzés. 3 nap után indult be
2022. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Az első vetélésem- egy iszonyatos görccsel kezdődött- azt hittem leszakad az alhasam- rohantam a mosdóba- (persze telóm a konyhában a töltőn) tök egyedül otthon -22 voltam. Az egész 2-3 órát tartott nem tudtam szószerint lemenni a WC-ről- olyan görcsök voltak végig, hogy a fúgát kapartam a körmömmel, és ordítoztam a fájdalomtól. Több gyerekem is született később és voltak még vetéléseim az első trimeszterben de már nem volt egyik sem ilyen durva. Volt ami pecsételéssel kezdődött- majd barnázás és végül egy elég erős menstruációhoz hasonlító pár nap következett. Volt, amikor ez nem is olyan rég, hogy éreztem hogy levállik és épphogy kiértem a mosdóba mikor egybe kicsúszott a lepény és a kezembe maradt- itt utána 2-3 napig még enyhe vérzésem volt. De mivel teljesen levállt mindig - sosem volt szükségem művi befejezésre. (természetesen orvos minden ilyen után látott).
2022. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Remélem nem az a 6 hetes kérdező vagy, aki a napokban árasztja el a kategoriát az efajta kérdéseivel.
2022. júl. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel, tegnap nem volt szívhang, 10+6,de már elkezdett összemenni, van barnázás, szóval bízom benne, hogy a természet megoldja. 1 hetet kaptam rá, ha nem, műtét. Itthon ülök és várom, hogy elvetéljek. Szörnyű kegyetlen érzés. És félek is, hogy mi lesz, hogyan zajlik majd.
2022. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kb 7 hetes vagyok, orvosnál még nem voltam. Szinte állandóan fáj a hasam, nem mondanám görcsnek, de egyfolytában érzem, mellette előfordul hogy barna folyást tapasztalok. Egy egy cseppet, egyszer egyszer.
2022. júl. 16. 08:53
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet kéne egy kis progi, meg magnézium.

Menj el dokihoz!

2022. júl. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!