Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utáni első pár...

Missed ab utáni első pár ciklusotok milyen volt?

Figyelt kérdés
Úgy értem olyan volt mint előtte, normalizálódott?
2022. aug. 1. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az első szinte ugyanolyan, mint előtte és napra pontosan jött meg. A második megvonásos vérzés, mert nem volt peteérésem se és késett 1 hetet, tehát kis maszatolás. A harmadik már nem jött meg.
2022. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az elsőt honnan számolod válaszadó?
2022. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem június 6-án volt missed és július 9-én jött meg, én azt számoltam elsőnek. És amúgy utána minden úgy volt, ahogy előtte is.
2022. okt. 22. 18:21
 4/13 anonim ***** válasza:
Köszi a vàlaszt! Mennyi ciklisod maradt ki előtte a várandóság miatt? Illetve műtèt után is van vérzès? Bocsi, hogy ennyit kérdezek, 2nap múlva lesz missed abom és semmi tájékoztatást nem kaptam
2022. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szia, jajj bocsi nem láttam időben. 2 ciklusom maradt ki, de én nem mentem műtétre, tudtam hogy elhalt a terhesség de szerettem volna megvárni még magától megtörténik. Amikor megtörtént 3 napig volt intenzív vérzés és összesen 12 napig véreztem. Vetéléstől számított 33. Napon jött meg. Ha bármiben tudok segíteni nyugodtan írj privátban!
2022. okt. 25. 13:22
 6/13 anonim ***** válasza:
5# Azóta sikerült újra teherbeesni?
2023. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, a 3. hónapban. :)
2023. febr. 6. 17:36
 8/13 anonim ***** válasza:
De jó gratulálok 😊 Nekem most volt missed ab, nem tudom még, hogy kell e műtét. Jó olvasni, a sikersztorikat.
2023. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Nem mondom hogy az elején teljesen nyugodt voltam, de mostmár igazán élvezem a terhességet :-)


Ha szeretnél beszélgetni, nyugodtan írj üzenetet.

2023. febr. 6. 18:20
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
8! Nekem októberbe volt a műtétem, januárba szerettük volna újra megpróbálni, úgy néz ki sikerült elsőre 😊
2023. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!