Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Beindul magától a vetélés?

Beindul magától a vetélés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 hete kellett volna megjönnie, de pozitív lett a tesztem, elég erős csík volt. Viszont pár nap múlva kevés darabos vérzés és barnás pecseteles jelentkezett. Csináltam ma megegy ugyanolyan tesztet amin viszont már alig látható a csík. Azóta is jön ilyen világosbarnás folyás de ennyi. Enyhe görcsöket érzek. Sajnos sejtem hogy vetélés lesz, mert sajnos már volt benne részem, de akkor azonnal vérzéssel gorcsokkel megindult. Most viszont egy hete csak barnás vizes folyasom van, a teszt pedig teljesen elhalvanyodott, mára már alig látható ami egy hete szép csík volt. Most tanácstalan vagyok, várjak még hogy megindul e magától, vagy menjek orvoshoz? Nem tudom meddig normális ha nem teszek semmit csak várok. Akiknek van ebben tapasztalata hogy tudja hogy nem jött össze a baba de mensi sincs írna nekem? Köszönöm

2022. szept. 9. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Igen, beindul. Ha ez az irány érdekel, ajánlom fb-n a Természetes vetélés csoportot.
2022. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem többször is előfordult, de jelentkezett rendesen az erős vérzés pár nap után. Ha ez nem történik meg pár napon belül akkor azért ajánlott egy vizsgálat hogy megnézzék rendesen kiürült.

Nagyon sajnálom! :( Szívből kívánok mielőbbi örömöket!

2022. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább megnézetném, ha lehet. Beindulhatott, de nem biztos, hogy teljesen kiürült.
2022. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Igen, beindul. Sajnos sok terhesség végződik így, sokszor a természet így szelektál, valószinű valami probléma lehetett vele hogy így alakult.

De mindenképp nézesd meg orvossal.

2022. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl nem ment el magától, csak nem volt szívhang... orvossal mindenképp érdemes beszélni.
2022. szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem indul meg magától, de már nem él, az a rosszabbik eset. Orvossal mindenféleképp beszélj.
2022. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Mindig minden esetben elmondják ha pozitív a teszt és vérzel akkor kórház, orvos! Mit nem lehet ezen érteni?

Mi jóso vagyunk és megmondjuk ugye?

Ha valaki szeretne gyereket a minimum hogy ilyen esetben megnézeti magát AZONNAL!

2022. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!