Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Középidős vetélés után hogyan...

19b89 kérdése:

Középidős vetélés után hogyan alakult a következő terhességetek?

Figyelt kérdés
Tudom fájdalmas téma, de szeretnék tapasztalatot gyűjteni, mert senki sem járt így az ismerőseim közül (szerencsére) és szeretném tudni, hogy sokszor fordul ez elő egymás után? Mi a 22. héten vesztettük el, még nem volt 6 hetes kontroll, így nem tudni mi okozta a bajt. Veletek hogyan alakult a következő terhességetek és mikor sikerült? Köszönöm, ha válaszolsz!
2022. szept. 15. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Ikreket veszítettünk el a 16. héten, még 2014-ben. Utána évekre jegeltük a témát, 2019-ben álltunk megint neki. 3 hónapon belül sikerült, a terhesség borzasztó volt, végig veszélyeztetett voltam, de sikerült kihordani egy egészséges babát.
2022. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

24.heten indult be a szules. Nem derult ki,hogy mi volt az ok, bar elotte nagyon felfaztam, hetekbe teltek mire jobb lett es hiaba mentem az orvoshoz, nem vett komolyan.


Most 11 honapos a kislanyom, eltelt azota par ev,de igy is a 24.hetig azon aggodtam,hogy legalabb azt a napot lepjem tul, aztan megegyet es igy tovabb. Nem tudtam kielvezni a terhesseget, igazabol ugy alltam hozza hogy ugyanez lesz,mert feltem az ujabb fajdalomtol, nem is hittem el hogy en kepes vagyok kihordani egy terhesseget, pedig sikerult! 😀


Nekem annyi segitett,hogy maganba jartam es az orvosom jobban figyelt ram, ennel tobbet nem tudtam tenni.


Tudom,hogy rosszul erzed magad, en mindig azt kaptam,hogy majd a kovetkezo karpotolni fog erte, nos nem. Meg csak nem is egynemuek, szamomra ez butasag. De az teny hogy valahogy "tul lettem rajta", itt vagyok es tudok boldog lenni, megha soha nem is felejtem el az elvesztett babam, lelkem egy reszet. De Te is at fogod elni,hogy lesz a lelkednek egy masik resze is,aki egeszsegesen meg fog szuletni,aki boldogga fog tenni es szep eletetek lesz egyutt!


Azert adj idot is magadnak,akar ird ki magadbol, beszelj rola es engedd hogy fajjon, sjanos en probaltam "eldugni" magam elol a tortenteket es nem szembe nezni vele, sokkal rosszabb lett.

2022. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Őszintén sajnálom a veszteségeteket és nagyon örülök, hogy végül azért csak jobbra fordult a helyzet! + Kedves utolsó válaszadó, igazad van teljes mértékben, minél inkább elfolyom annál rosszabbul érzem magam...azt hittem az segíteni fog, de látom semmire se megyek vele, ha eldugom a bánatom. Köszönöm szépen mégegyszer! Ad erőt jócskán, hogy olvastam mit írtatok!
2022. szept. 16. 21:11
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia! Én a 18. héten vesztettem el az első kislányomat fekszálló fertőzés miatt (mint utólag kimerült megcsalt a férjem és töle szedtem össze). Elvoltam. Két év múlva,mikor a jelenlegi párommal úgy döntöttünk megpróbáljuk,azonnal megfogant a kislányom, aki most másfél éves. Végigrettegtem a terhességi,és nem tudtam volna végigcsinálni a párom és az orvosom nélkül,aki a lehető legnagyobb empátiával kísérte végig a várandósságomat. Én nem tudtam volna,nem akartam rögtön próbálkozni. Nekem idő kellett. Most gondolkodunk a kistestű,de így egy időre született baba után sem vagyok benne biztos,hogy kevesebb szorongás lesz bennem. Neked sok erőt kívánok ebben a nagyon nehéz időszakban!
2022. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előző válaszadó vagyok...bocsánat a telefon sok mindent átírt...azért remélem érthető volt mit akartam...
2022. szept. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!