Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy lehet túlélni egy gyermek...

Hogy lehet túlélni egy gyermek elvesztését? 😭

Figyelt kérdés

Hogy lehet túlélni azt, hogy a 28 hetes gyerekemet látnom kellett holtan?

Csak úgy leállt a szíve, az egész szerda történt, de napról napra csak nehezebb.

Tudom, szakember, de kíváncsi vagyok vagyok a saját tapasztalatokra.

Mennyi idő volt nektek?

Első baba lett volna (előtte 3 spontán, 5 missed ab)


2022. szept. 19. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz lesz, és valóban kell a segítség. Ez mindenkinél más.

Itt senki sem tud téged megvigasztalni.

Legfeljebb a saját szomorú traumáit tudja elmondani, de azzal nem vagy kisegítve.


Nagyon sok erőt kívánok neked, s azt, hogy legközelebb sikerüljön életet adni az egészséges kisbabádnak.

2022. szept. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Hála istennek ilyen késői veszteség nem ért, de 13 hetesen otthon vetéltem el a kisbabám. Szörnyű látvány és még szörnyűbb érzés volt. Ezek után műtöttek is.

A mai napig minden egyes nap eszembe jut. Nagyon sokat sírok, pedig úton a szivárvány baba, akivel pont aznap megyek majd 20 hetes genetikaira, amikorra ki voltam írva az előzővel szülni. :(

Sajnos biztató szavakat nagyon nem tudok mondani, mondják, hogy idővel jobb lesz, sajnos nekem egyelőre nem lett jobb.

Szívből sajnálom a veszteséged. Ölellek ❤️

2022. szept. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek, kettes, nagyon drukkolok neked, legyen minden rendben a picivel 🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻
2022. szept. 19. 08:32
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Érdemben hozzászólni nem tudok, csak azt szeretném mondani, hogy a legerősebb nők egyikéhez tartozol. Ezek az anyák, akik ilyet át élnek számomra a legerősebb emberek. További kitartást kívánok és remélem, mihamarabb túl leszel ezen! 💜
2022. szept. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Sorstársak vagyunk..

Van egy jó, és egy rossz hírem.

Minden nap keserves lesz, és keresni fogod a válaszokat a kérdéseidre, viszont egy pár hónap múlva enyhülni fog a fájó emlék, és megtanulsz együtt élni vele.

Sajnos én hónapokig nyugtatókon éltem miatta,2 hónapja sikerült végre leállni vele. Ha gondolod írj privátban. Nekem nagyon jó lett volna, ha akkor ki tudtam volna ezt beszélni valakivel.

Sok erőt, és megnyugvást kívánok.

Ja, és ne ostorozd magad, bárki bármit mond. ❤️

2022. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!