Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van itt olyan, akinek szinte...

Van itt olyan, akinek szinte szülés előtt, esetleg szülés közben, vagy a baba megszületése után történt valami a picivel?

Figyelt kérdés
Lehet tudni mi történt? Hogy lehet az ilyet feldolgozni?
2022. szept. 20. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Csak úgy kíváncsiskodni ilyenről nagyon szemét dolog. Ujratraumatizalja azt, akivel történt.

Igen, itt vagyok. De nem írom le, mi történt. Olvasgass a neten, ha rémüldözni vágysz.

2022. szept. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Klebsiella esbl fertőzést kapott az újszülött osztályon. Fél évig csak emiatt kellett vérvételre hordani.

Ez kórházi baci,antibiotikum rezisztens, kezelést nem kapott rá.

2022. szept. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ikerterhesség,34.héten reggel minden oké volt, délután az egyik babának már nem volt szivhangja.Tüdőérlelő,másnap császár.
2022. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem a saját tapasztalatom, de közeli családtag kisbabája halt meg az anyukája hasában a kiírt dátumon (a születése napján). A nyakára tekeredett a köldökzsinór.

Azon túl, hogy mélyen együttéreztem az anyukával, különösen megérintett, ugyanis én is várandós voltam, a kislányomat vártam.

2022. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom a történteket. :( nem csámcsogni akartam rajta, csak szimplán tájékozódni, meg esetleg tanulni belőle, hogy mire figyeljek a saját babámnál ha bármi lenne. Néha eszembe jutnak ilyen hülye gondolatok, ne haragudjatok, hiába próbok nem gondolni rá.

Aki válaszolt érdemben annak köszönöm.

2022. szept. 20. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Hú, sztem nem felkészülsz, hanem ötleteket gyűjtesz, mire poroghetsz még rá.

Ez tudatosítsd és próbálj váltani

2022. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmire nem tudsz felkészülni.

Figyeld a magzatmozgást, és ha nem érzed hosszabb időn át (mondjuk fél napig) vagy szokatlannak érzed, akkor irány az orvos. Sajnos a késői magzatelhalások 70%-ának valódi oka soha nem derül ki. Ezért is van az a mondás, hogy az anyaméh a világ legveszélyesebb helye.

Ettől függetlenül a halvaszülés aránya az élveszüléshez képest kb. fél ezrelék, azaz pici az esélye,

De te már valószínűleg megszültél a kérdés kiírása óta, így feleslegesen aggódtál.

Jó egészséget!

2022. nov. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!