Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ki van túl mostanában vetélése...

Ki van túl mostanában vetélésen? Hogy sikerült túllenni rajta?

Figyelt kérdés

2022. okt. 10. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Sajnos épp ezen megyek keresztül. Egy hete indult el magától, holnap megyek vissza az orvoshoz, hogy megvizsgáljon, hogy lezajlott-e rendesen. 9 hetesen derült ki, hogy elhalt a terhességem. 7 hetesen állt meg a fejlődésben. Nagyon nehéz lelkileg. Tavaly már elvesztettünk egy babát súlyos rendellenesség miatt. Te is ezen mész keresztül?
2022. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem hat napja derült ki, 11 hetes volt akkor. A férjemmel nagyon rosszul viseljük. Fél éve egy 10 hetes kisbabát vesztettem el. Azon is nehezen tettük túl magunkat. Mindig nagyon szerettem volna gyereket de félek, hogy máskor is ez lesz.
2022. okt. 10. 18:19
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Szívből sajnálom. Az orvosok általában 3 vetélés után végeznek kivizsgálást. Nem lehet tudni, hogy mi volt a vetélés oka?
2022. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudjuk
2022. okt. 10. 20:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva csak azután tettem teljesen (?) túl magam rajta/rajtuk, hogy született egy egészséges babám. Ez viszont eléggé megmérgezte a terhességemet, nem mertem beleélni magam, hogy végre babánk lesz, a rokonság előtt is sokáig titkolóztunk. Lehet, hogy szakembert kellett volna keresnem...

Ami segített valamennyit, hogy a környezetemben tudtam, hogy többen is elvetéltek már, néhányan többször is és láttam, hogy mégis születtek később gyerekeik. Édesanyámat annak idején az orvos azzal biztatta, hogy sok nő átmegy ilyenen, legfeljebb nem beszél róla.

2022. okt. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Fel éve volt a masodik 😔.nem tettem tul rajta magam. Vannak jobb napok de amugy gyotrelmes minden nap. Foleg ugy h mostanaban kellett volna szuletnie.Azóta sem sikerült teherbe estem... ráadásul a hormonok sincsenek rendben. Az orvos a természetre akarja bízni a dolgot de idegileg kivagyok ettől. Sajnos nagyon nagyon szomorú és elkeseredett vagyok. Rettegek h soha nem lehet gyermekem.
2022. okt. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
74%
Nekem most lenne a kisbabám 1 hónapos,ha megszuletett volna.:( tavaly szilveszterkor teszteltem halvány pozitívat,aztán sajnos 1 hét után sem akart a csík erősödni,majd 1 hét után megjott a nemvárt. Nehezen viseltem,pláne hogy igazi szerelem baba volt,első próbálkozás.:) most pedig azóta is félünk próbálkozni.. nehéz..Nagyon nehéz. Kitartást neked. :)
2022. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Mi 2 hete veszítettük el a babánkat 12 hetesen. Itthon született meg. Nem tudom hogyan lehet túltenni magunkat rajta. Ő lett volna a 4. babánk, meglepetésként érkezett az életünkbe, így nálunk már nem lesz egy újabb, gyógyító várandósság 😔
2022. nov. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok, mi újság veletek azóta?
2023. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!